HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov

pátek 31.10.2014 (17.kolo, 17:30, ZS I. Hlinky)

• 26.10. Třinec (16. (ČT), 18:20, Třinec)
  • 28.10. Slavia (8.kolo, 18:15, Praha)

Verva skalpovala Indiány! Stačil jí na to jediný gól

včera | Redakce

Litvínov odmítl třetí domácí porážku v řadě, navázal na vítězství ve Vítkovicích a fotbalovým výsledkem zdolal Plzeň (1:0). Úpornou bitvu rozhodlo Šrámkovo nahození a Pirošova teč. Celý článek

Plzeň prvním domácím soupeřem ve druhé čtvrtině (doplněno)

před 2 dny | Redakce

Po dvou porážkách doma opět zvítězit, s touto myšlenkou půjde Litvínov do pátečního souboje s šestým celkem tabulky, Škodou Plzeň. Oba celky povzbudily úterní výhry. Celý článek

Sleva permanentek!

13.10.2014 | Klub

Propásli jste před začátkem soutěže nákup permanentky a chcete mít ještě v této sezóně jisté své místo v hledišti i bez front u pokladen? Máte šanci! Celý článek

JUN: Junioři vyhráli již třetí utkání v řadě, tentokrát porazili Olomouc po nájezdech

včera | Lucie Lobo

L i t v í n o v - Ve 20. kole vyzvali litvínovští junioři na svém ledě soupeře z daleké Olomouce. Na první branku se čekalo až do 38. minuty, kdy se hosté dostali do vedení. V úvodu třetí třetiny ale... Celý článek

SDO: Litvínovští po nevýrazném výkonu podlehli Plzni 1:4

před 2 dny | Barbora Wolfová

V rámci 15. kola RAKO Extraligy staršího dorostu se utkali HC Litvínov a HC Plzeň 1929. Hattrick si hned po první třetině připsal Filip Kokoška. Jediný gól domácích, jehož autorem byl David Drašar,... Celý článek

Po 14. kole (třináctém zápase)

před 3 dny | Redakce

28 bodů a druhé místo v tabulce, to je litvínovská bilance po první čtvrtině základní části. Celý článek

SDO: Litvínovští nedokázali Kladnu vstřelit ani jednu branku a prohráli 0:2

21.10.2014 | Lucie Lobo

L i t v í n o v - V 19. kole vyzvali Litvínovští na svém ledě Kladno. Utkání bylo o hodinu posunuto, kvůli poruše kladenského autobusu. Chemici nedokázali překonat hostujícího gólmana Stahla ani... Celý článek

Vítkovice pokořil v 60. minutě Kubát, pátá výhra venku!

21.10.2014 | Redakce

Dohrávka 10. kola v Ostravě skončila pro Vervu radostně. Domácí sice dvakrát srovnali vedení Vervy, které jí zajistily góly Lukeše, ale v poslední minutě využil přesilovku Kubát a rozhodl (3:2)! Celý článek

JUN: Litvínov si v dohrávce poradil s Budějovicemi 5:3

20.10.2014 | Lucie Lobo

L i t v í n o v - V dohrávce 3. kola extraligy juniorů s Českými Budějovicemi si Litvínov vedl skvěle. Hosté sice dokázali dotáhnout dvoubrankový náskok černožlutých. Ti si ale ve třetí... Celý článek

M. Ručinský: Děti musí hokejem žít a obětovat mu vše, aby něčeho dosáhly

20.10.2014 | Ondřej Vlk

Martin Ručinský se bezpochyby řadí k jednomu z nejúspěšnějších hokejistů v historii Litvínova. Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa má za sebou i několikaletou kariéru v NHL. Excelentní bruslař... Celý článek

Body z Ostravy, vzácné zboží

20.10.2014 | Redakce

Odvrátit třetí porážku v řadě se v úterý pokusí hráči Vervy v dohrávaném zápase 10. kola s předposledními Vítkovicemi. Na ledě, kde se jim v dřívější minulosti často nedařilo. Celý článek

archív článků

VERVA TV

14-15 Lit-Plz 1:0, 24.10. Rozhodující branka
This text will be replaced

Obsah videa: Rozhodující branka zápasu (a jedna vyložená šance)

včera

...na další týden (27.10. - 2.11.) je na webu. Veřejné bruslení se koná v úterý 28.10. (15-17, veřejnost) a v sobotu a v neděli (1. a 2.11.) v obvyklých časech (16-17 rodiče s dětmi, 17.30-19 veřejnost)

Změny oproti Kalendáři

včera

V neděli v Třinci v 18:20 hodin (ČT), v úterý na Slavii dohrávka 8. kola (18:15)

Most vyhrál v Chomutově

před 3 dny

Asistence Písaříka, gól Kubinčáka a rozhodující nájezd Smolky pomohly Mostu k výhře na ledě favorizovaného Chomutova (3:2sn). Hosté zlikvidovali dvoubrankový náskok soupeře. Chytal Horák

Zájezd na Slavii!

před 3 dny

Ropáci on Tour jej pořádají v úterý 28. října. Konec rezervací v pondělí 27. 10. ve 20 hodin. Odjezd z Litvínova v 15:45 od jižní strany ZS, z Mostu v 16:00 (zast. Kavka u vlak. nádr. směr Praha). Cena zájezdu opět 50 Kč pro členy a 100 Kč pro nečleny fanclubu. Více zde: Zájezd - Slavia

Baránek na turnaj čtyř

před 3 dny

Obránce HCVL Marek Baránek byl trenérem Přerostem nominován na turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let v Přerově (3. - 8. 11.)

Nový Klubový magazín...

20.10.2014

...je na webu, ve VERVA TV. Podívejte se

Ženy potřetí za sebou bodovaly

20.10.2014

Po dvou vítězstvích přivezl Litvínov v neděli bod z Roudnice nad Labem za porážku 3:4 po samostatných nájezdech. Hattricku dosáhla Horáková

Ve Varech i se Šlégrem

19.10.2014

Do sestavy Vervy se v neděli po delším čase vrátil obránce Jiří Šlégr, nahradil Pavelku. Pozměněno bylo i složení 3. a 4. útoku

Most prohrál s Kadaní

18.10.2014

Brankář Horák inkasoval od Kadaně jediný gól, přesto domácí Most soupeři podlehl (0:1). V tabulce první ligy je Most dvanáctý