HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov

pátek 24.10.2014 (15.kolo, 17:30, ZS I. Hlinky)

• 21.10. Vítkovice (10.kolo, 17:00, Ostrava-Vítkovice)
  • 24.10. Plzeň (15.kolo, 17:30, ZS I. Hlinky)

Bojovné derby těsně pro Karlovy Vary

včera | Redakce

Ve druhé třetině Viktor Hübl smazal jednobrankový náskok Varů, ale v závěrečném dějství se z přesilovky domácí prosadili a vyhráli podkrušnohorské derby 2:1. Celý článek

V neděli podél Krušných hor na derby do lázeňského města

před 2 dny | Redakce

Uběhlo pět týdnů a extraliga už má za sebou celou první čtvrtinu. Verva v neděli vstupuje do té druhé znovu zápasem proti karlovarské Energii (18:20). Celý článek

Sleva permanentek!

13.10.2014 | Klub

Propásli jste před začátkem soutěže nákup permanentky a chcete mít ještě v této sezóně jisté své místo v hledišti i bez front u pokladen? Máte šanci! Celý článek

MDO: Litvínov se dále trápí, na výhru čeká už jedenáct utkání

včera | Simona Marešová

L i t v í n o v – V 11. kole extraligy mladšího dorostu hostil Litvínov Slavii Praha. Chemici mají po 10 kolech na kontě 0 bodů. Ani na jedenáctý pokus se jim bodovat nepodařilo, po vyrovnané první... Celý článek

SDO: Litvínov smetl PZ Kladno 6:1 a veze na sever Čech důležité vítězství

včera | Ondřej Vlk

K l a d n o – V 14. kole extraligy staršího dorostu vyrazil Litvínov na led PZ Kladna. Chemici byli v utkání oslabení o dva tahouny, Kristiana Reichela, který po drsném nárazu na mantinel po pátečním... Celý článek

JUN: Litvínov konečně zabral a z Jihlavy veze tři body za vítězství 4:2

před 2 dny | Ondřej Vlk, foto: Lenka Rybaříková

J i h l a v a – V 19. kole extraligy juniorů Litvínov zakončil víkendový trip v Jihlavě. Chemici se nacházeli na předposledním místě tabulky a od Jihlavy je dělilo pouze skóre. Díky výborné první... Celý článek

SDO: Litvínov podlehl ve vyrovnaném utkání Karlovým Varům až v nájezdech

před 3 dny | Lucie Lobo

L i t v í n o v - 13. kolo extraligy staršího dorostu odehrál Litvínov doma na spodní ploše proti Karlovým Varům. Po celou dobu utkání byla k vidění vyrovnaná hra. Základní hrací doba, ani... Celý článek

S Pardubicemi rozhodl úvod 3. třetiny

před 3 dny | Redakce

Dvě Lukešovy branky nestačily Litvínovu na úspěch v utkání s Pardubicemi. Verva otočila stav z 0:1 na 2:1, nakonec se ale radoval soupeř (2:4), který dvakrát skóroval ve 42. minutě Celý článek

JUN: Chemici ze 45 střel nevytěžili ani branku a v Budějovicích prohráli 0:3

16.10.2014 | Ondřej Vlk, foto: Lenka Rybaříková

V 18. kole extraligy juniorů odjel Litvínov na další víkendový trip. První utkání čekalo chemiky v Českých Budějovicích, které byly na posledním místě tabulky. Jenže litvínovské trápení dál... Celý článek

Sedmé domácí vystoupení je tady – přijede soused v tabulce z Pardubic!

16.10.2014 | Redakce

Verva mění domácí hrací dny z nedělí na pátky. V tom prvním bude v přímém souboji hájit druhé místo proti Pardubicím. Celý článek

Po 12. kole (desátém zápase)

15.10.2014 | Redakce

Sport je krásný a umí překvapit. Proto se na sportovní zápolení chodí. Další důkaz poskytl úterní zápas, ve kterém Litvínov po porážce s Libercem zajížděl na led rozjeté pražské Sparty. Celý článek

včera

Do sestavy Vervy se v neděli po delším čase vrátil obránce Jiří Šlégr, nahradil Pavelku. Pozměněno bylo i složení 3. a 4. útoku

Most prohrál s Kadaní

před 2 dny

Brankář Horák inkasoval od Kadaně jediný gól, přesto domácí Most soupeři podlehl (0:1). V tabulce první ligy je Most dvanáctý

Nový Rozvrh ledu...

před 3 dny

...na příští týden (20. - 26. října) je na webu. Veřejné bruslení se koná v So 25.10. (16 - 17 rodiče s dětmi, 17:30 - 18:30 veřejnost) a v Ne 26.10. (16 - 17, 17:30 - 19)

16.10.2014

Ropáci on Tour pořádají zájezd na nedělní utkání Vervy ve Varech (18:20 hod.). Odjezd je v 15:30 od vchodů C a D ZS I. Hlinky. Platba proběhne na místě při nastupování do autobusu. Cena: pro členy fanclubu 50 Kč, pro nečleny 100 Kč. Vstupenka na zápas není v ceně, ale pro všechny členy RoT, kteří jedou autobusem, bude zajištěna. Podrobnosti: Zájezd do Varů

Most získal proti Kladnu bod

15.10.2014

Gerhátova branka pomohla Mostu v domácím utkání s Kladnem k remíze 2:2 po 60 minutách. Hosté zápas rozhodli v prodloužení (2:3p). Asistence zapsali Smolka, Havelka a Válek, chytal Soukup

Nový Klubový magazín...

14.10.2014

...je na webu ve VERVA TV

Změny oproti Kalendáři

13.10.2014

Připomínáme změny v rozpisu nejbližších zápasů Vervy v TELH oproti klubovému kapesnímu Kalendáři (časy): v pátek doma s Pardubicemi tradičně v 17:30, venku ve Varech, v Třinci a v Brně vždy v 18:20 (ČT)