HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov

neděle 21.9.2014 (5.kolo, 17:30, ZS I. Hlinky)

• 21.9. Kometa Brno (5.kolo, 17:30, ZS I. Hlinky)
  • 26.9. Mountfield HK (6.kolo, 18:00, Hr. Králové)

dnes | Redakce

Modrobílá Kometa se objeví v neděli na ledě Zimního stadiónu Ivana Hlinky! Udrží Verva neporazitelnost? Celý článek

Tři body trefil Gula v čase 59:46! Čtvrtá výhra v řadě

včera | Redakce

Litvínov vedl v Boleslavi už 3:1, těsně před koncem to ale vypadalo na dělbu bodů (3:3). 14 vteřin před koncem však puk z hole obránce Guly napnul síť a zmrazil většinu hlediště! Vítězná šňůra Vervy... Celý článek

V pátek do Boleslavi, v neděli doma stříbrná Kometa!

před 2 dny | Redakce

Podruhé ven zamíří Litvínov v pátek ve čtvrtém extraligovém kole. Chystá se na něj aktuálně třetí celek tabulky z Mladé Boleslavi. Celý článek

JUN: Litvínov předvedl v utkání skvělý obrat, i přesto prohrál

včera | Lucie Lobo

L i t v í n o v - V 10. kole extraligy juniorů vyzvali litvínovští na svém ledě Pardubice. Po první třetině to s černožlutými vypadalo špatně, protože prohrávali už 0:3 a proto v brance Sroku... Celý článek

SDO: Na pátý pokus Litvínov uspěl, porazil Kladno 5:2

včera | Ondřej Vlk

L i t v í n o v - V 5. kole RAKO extraligy staršího dorostu hostil Litvínov na svém ledě kladenské rytíře. Domácí čekali na výhru za tři body už čtyři kola. Na pátý pokus konečně uspěli, když... Celý článek

Den bezpečnosti v Chemparku Záluží

Útočník Robin Hanzl a obránce Jiří Gula dnes předávali ceny zaměstnancům firem skupiny Unipetrol. Celý článek

Po třech kolech

před 3 dny | Redakce

Tři zápasy - tři vítězství. Dobře se zatím HCVL bilancuje úvod sezóny. Ze tří zápasů v rytmu obden vytěžila slušných sedm bodů. Celý článek

O první body obrali Třinec hráči Vervy!

16.9.2014 | Redakce

I ve třetím zápase se Litvínov radoval z vítězství! Podruhé po samostatných nájezdech, podruhé je rozhodl Robin Hanzl. Verva přitom s lídrem tabulky prohrávala už 0:2 Celý článek

Úterní bitva o čelo tabulky! (doplněno)

15.9.2014 | Redakce

Třetí s prvním – to se fanouškům vždycky líbí, i když po dvou kolech tabulka ještě nemá velkou vypovídací hodnotu. Ale Litvínov každopádně vyzve v úterý Třinec v souboji o špici pořadí! Celý článek

Litvínov veze z Plzně dva body! (doplněná fota)

14.9.2014 | Redakce

Vyrovnávací gól Lukeše při závěrečné power play zajistil žlutočerným v Plzni bod, Hanzlův rozhodující samostatný nájezd pak druhý (2:3sn)! Verva má po dvou kolech na kontě dvě vítězství a už v úterý... Celý článek

SDO: Litvínov nevstřelil Slavii ani jednu branku a prohrál 0:3

13.9.2014 | Lucie Lobo

V rámci 4. kola extraligy staršího dorostu se litvínovští vydali na led Slavie. První dvě třetiny byly bezbrankové. Ve 45. minutě se Slavie dostala do vedení a ke konci třetiny potvrdila svoje... Celý článek

dnes

Ropáci on Tour pořádají v pátek 26. září zájezd na utkání Vervy v Hradci Králové. Odjezd je od vchodů C a D ZS I. Hlinky ve 14:30. Cena díky daru od klubu symbolická, 50 Kč pro členy fanklubu a 100 Kč pro nečleny. Vstupenka není v ceně (bude zajištěna). Hlaste se na www.ropaciontour.cz v sekci výjezdy, přihláška do MBL. Veškerý výtěžek půjde na charitu, akci BoBování

Nový Rozvrh ledu...

včera

...na příští týden (22. - 28.9.) je na webu. Veřejné bruslení (rodiče s dětmi) se koná v sobotu 27.9. od 16 do 17:30 hodin

Ve Varech v ČT

před 2 dny

Utkání Vervy ve 14. kole TELH v neděli 19. října v Karlových Varech bylo vybráno pro vysílání ČT. Začátek se proto posouvá na 18:20 hodin

Hanzl a Gula v Chemparku Záluží

před 2 dny

Robin Hanzl a Jiří Gula dnes budou předávat ceny zaměstnancům firem skupiny Unipetrol, výhercům soutěží v rámci Dne bezpečnosti

Most podlehl Benátkám

před 3 dny

Opět až samostatné nájezdy rozhodovaly další zápas Mostu v 1. HL s Benátkami (4:5sn). K remíze 4:4 po 60 minutách (vývoj 0:3, 4:3, 4:4) pomohly i branky Smolky a Pavlíka. Chytal znovu Horák. Most je desátý

Plakát v prodeji!

16.9.2014

V Bauer-Hockey shopu před ZS I. Hlinky a ve vrátnici stadiónu již dnes najdete zbrusu nový plakát A-týmu HC VERVA Litvínov pro sezónu 2014/2015

Nový Klubový magazín...

15.9.2014

...je na webu

Zájezd do Boleslavi

13.9.2014

Ropáci on Tour pořádají v pátek 19. září zájezd na utkání Vervy v Ml. Boleslavi. Odjezd je od vchodů C, D ZS I. Hlinky ve 14:30. Cena díky daru od klubu symbolická 50 Kč pro členy fanklubu a 100 Kč pro nečleny. Vstupenka není v ceně (bude zajištěna). Hlaste se na www.ropaciontour.cz v sekci výjezdy, přihláška do MBL. Veškerý výtěžek půjde na charitu, akci BoBování

Most vyrval dva body Pirátům

13.9.2014

Stav 0:2 pro hostující Chomutov srovnali v Mostě Kubinčák s Alinčem (asistovali Smolka, Kubinčák a Petruška). Nájezdy znovu rozhodl Smolka (3:2sn). Chytal opět Horák