Hokej Litvínov

 

HC BENZINA Litvínov, a. s.Novinky → „Soutěž Místo na střídačce už má čtrnáctku vítězů“

Novinky

Soutěž Místo na střídačce už má čtrnáctku vítězů

24.01.2010

O postup do play-off se ještě bojuje, čtrnáct fanoušků hokejové O2 extraligy už ovšem může slavit teď. Soutěž Místo na střídačce skončila a nejlepší tipující se mohou těšit na nezapomenutelný den, který prožijí po boku svých hokejových hrdinů.

Litvínovský vítěz (vítězka) jej zažije 31. ledna.

Třetí ročník soutěže provázel ještě větší zájem fanoušků než v minulosti – během hracích kol přišlo prostřednictvím sms zpráv nebo webových stránek www.o2hokej.cz více než 33 tisíc soutěžních tipů. Pro vítězství bylo u deseti ze čtrnácti klubů potřeba tipnout návštěvnost příslušných domácích zápasů naprosto přesně, u zbývajících bylo možné „minout“ o jednoho diváka.

V nejbližších extraligových kolech se nejúspěšnější tipující dočkají svých výher – místa na střídačce, LCD televize Samsung, služby digitální televize O2 TV na jeden rok zdarma a také šance bojovat o hlavní věcnou výhru – nový automobil značky Seat.

I když už soutěž skončila, pořád přináší zábavu. Prostřednictvím webu www.o2hokej.cz si můžete vystřelit ze svých přátel prostřednictvím aplikace Novinářská kachna.

Fanzóna

Nepřihlášený uživatel

© HC BENZINA Litvínov, a. s. | info(zavináč)hcltv.cz , tel. 476 767 212 | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt | RSS

Vytvoření webových stránek | Redakční systém