Rozhovory 05.05.2021
Autor: Ondřej Vlk

Litvínovu fandím od malička. Je to splněný sen, září Gut v novém angažmá

Verva 1. května oznámila příchody nových hráčů. Jedním z pětice noviců je útočník Michal Gut. Osmnáctiletý forvard je odchovancem kadaňského a chomutovského hokeje. V litvínovských barvách se objeví poprvé v kariéře, ale litvínovský hokej sleduje už od malička. Je příbuzným útočníka Františka Lukeše a Vervě fandí už od dětství.

Když Litvínov vyhrál v roce 2015 extraligový titul, tak byl Michal Gut u toho. Viděl všechny finálové zápasy a ve dvanácti letech si užil i křepčení s pohárem na ledě i v kabině. Nyní se stal novou posilou litvínovského A-týmu, kde bude bojovat o místo v sestavě. Pro talentovaného útočníka je angažmá v Litvínově splněným snem. Jak se zrodil jeho přestup do Vervy a co očekává od nového angažmá? Na tyto a spoustu dalších otázek odpověděl v obsáhlém rozhovoru.

Fotogalerie

Dorost včera

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.