Rozhovory 10.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Opět nás potkal výpadek, nedokážu si to vysvětlit, smutní útočník Patrik Zdráhal

Verva měla utkání s Hradcem dobře rozehrané. Ve druhé třetině svůj tým poslal do vedení ve formě hrající útočník Patrik Zdráhal. Chemici následně odskočili ještě do dvoubrankového trháku. Jenže výpadek a dva góly v síti Denise Godly ve třetí třetině opět znamenají, že Litvínov doma neuspěl a s Hradcem nevybojoval ani bod. Jak hodnotil zápas nejproduktivnější hráč Vervy?

Skvěle rozehraný zápas, dnešní ztráta vás asi bude hodně mrzet?

Samozřejmě, tak jako každá ztráta, kterou jsme tady předvedli letos. Je to třetí dobře rozehraný zápas, který jsme měli na domácím ledě a bohužel se nám to nepovedlo dotáhnout. Máme ve hře deseti nebo patnáctiminutové výpadky, kdy přestaneme hrát a dostaneme nešťastné góly. To nás pak stojí zápas. Musíme s tím začít něco dělat, protože každý bod se počítá a víme o co hrajeme. 

Zlomilo se to gólem na 3:2, kdy se Hradec dostal zpátky do zápasu?

Nevím, vždy přestaneme hrát , když dostaneme gól. Nedokážu si vysvětlit proč. Potom jsme dostali takový nešťastný gól na 3:3. Měli dnes štěstí v zakončení, co k tomu víc dodat. 

Devátá porážka s Hradcem v řadě, čím vám tak nesedí? 

Hradec je nepříjemné mužstvo. Nedaří se nám na ně, ale dneska si myslím, že jsme nebyli horším týmem. Byl to naprosto vyrovnaný zápas a rozhodly nešťastné góly. 

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Zápasy - Junioři včera

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Více >
Konto našeho srdce 19.10.2021

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov