A-tým 02.05.2006
Autor: Redakce

Jenáček a Kopecký do Litvínova, Morava pokračuje, nový muž ve vedení

HC Chemopetrol se dohodl s útočníky Martinem Jenáčkem (Vsetín) a Milanem Kopeckým (Slavia) na jejich angažmá v Litvínově. Jenáček uzavřel smluvu s klubem na jeden rok, Kopecký bude v Litvínově působit minimálně příští sezónu. V klubu dále na hostování do 30. 4. 2007 pokračuje obránce Marian Morava. ...

Martin Jenáček byl v minulé sezóně nejproduktivnějším hráčem Vsetína v základní části, ve 37 zápasech zaznamenal 20 bodů (5+15). V baráži skončil druhý s 5 body (1+4) ze šesti zápasů. Ve Zlíně přidal v 11 utkáních uplynulého ročníku extraligy další 3 branky.

Zlínský odchovanec má v extralize celkem na kontě 6 sezón a 340 zápasů (72 + 68), dále působil v Kroměříži, v Šumperku a v Hradci Králové.

Milan Kopecký působil v minulé sezóně ve Slavii a v Českých Budějovicích. Se Slavií postoupil za pár dní 25-letý útočník (narozen 11. 5. 1981) do finále play-off, celkem v 60 zápasech zaznamenal 8 bodů (2+6). V extralize debutoval  v ročníku 1999/2000. Celkem v šesti sezónách odehrál 234 utkání a čtyřikrát reprezentoval. Dále působil v Berouně.

Aktuální soupiska:
brankáři: Altrichter, Fiala
obránci: Bombic, Gýna, Hranáč, Morava, Poživil Lukáš, Poživil Ondřej, Punčochář, Skuhrovec, Ťupa (Šlégr)
útočníci: Bednařík, Benda, Branda, Černý, Jánský, Jenáček, Kopecký, Kubinčák, Petružálek, Prorok, Reichel, Sklenička, Trávníček, Rindoš, Vrtek.

Novým zaměstancem klubu se stal Ing. Ivan Korbelík, který nastoupil do funkce vedoucího marketingového útvaru, tel. číslo 476 767 276.

Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec