A-tým 07.11.2016
Autor: Ondřej Vlk

ALTISPORT CHALLENGE: Stíhací závod zná svého vítěze

Úvodní ALTISPORT CHALLENGE má svého vítěze. Ve stíhacím závodě na jedno kolo se utkali Lukáš Vopat (starší dorost), Denis Viedemann (2. třída) a Jakub Černý (A-tým). V první fázi zajeli všechni účastníci kolo na čas, od kterého se poté dal nejpomalejším časový náskok na vítěze této rozjížďky. Nejrychleji rozjížďku zajel Jakub Černý v čase 12,4 s, na druhém místě skončil Lukáš Vopat s minimální ztrátou 0,3 s a na třetím místě Denis Viedemann se ztrátou 6 vteřin na Jakuba Černého. Oba tak získali svou časovou výhodu, Lukáš Vopat 0,3 vteřiny a Denis Viedemann 6 vteřin. Povedlo se Jakubu Černému výhodu stáhnout a závod ovládnout? Na to se můžete podívat v připraveném videu!
Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >