A-tým 02.06.2015
Autor: Klub

Bubble Classico už v pátek: Verva proti fotbalistům Teplic v bublinách!

V pátek od 16 hodin se na Zimním stadiónu Ivana Hlinky utkají ve fotbale v bublinách hráči Vervy Litvínov a fotbalisté FK Teplice.
Sestavy:

HC VERVA Litvínov: Jakub Petružálek, Peter Jánský, Ondřej Jurčík, Lukáš Válek, Jakub Šrámek, Pavel Písařík, Josef Stříbrný.

FK Teplice: Tomáš Grigar, Štěpán Vachoušek, Admir Ljevakovič, Pavel Verbíř, Přemysl Lipš, Jakub Hora, Jan Krob.

Jistě jste si všimli, že v každém týmu je pouze sedm hráčů. O osmého účastníka Bubble Classica v každém týmu proběhne soutěž na ploše zimního stadionu a můžete se jím stát právě vy! Chcete si zahrát po boku svých idolů? Tak neváhejte dorazit! Pro zájemce o účast v soutěži o místo v týmu doporučujeme sportovní oblečení. Pro všechny ostatní fanoušky bude pro vás připraven pestrý program plný soutěží a zábavy!


Více najdete (i postupně) zde:


Máte už plány na páteční odpoledne? Pokud ne, tak vyrazte na historicky první Bubble Classico, kde vyzveme tým FK Teplice! Vstupné zdarma!

Posted by Hokej Litvínov on 2. červen 2015
Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >