Rozhovory 24.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Celý tým hrál výborně, pochvaluje si František Lukeš

Verva prolomila sérii proher a ubojovala na Spartě vítězství. Trefil se také nejproduktivnější hráč chemiků František Lukeš. ”Vrátili jsme se k té hře, s kterou jsme vyhrávali,” komentoval vítěznou odvetu litvínovský kanonýr.
Náročný víkend zažili hokejisté Litvínova. Museli totiž zvládnout tři utkání ve čtyřech dnech. I když ve dvou prvních zápasech ztratili, síly nepoztrácely a poslední zápas proti pražské Spartě vyhráli 2:1! Vítězný gól si připsal Martin Hanzl po přesné nahrávce brankaře Januse. Do sparťanské sítě se trefil i František Lukeš a pomohl tak Vervě udolat cenné vítězství. "Dneska jsme vyrovnávali z přesilovky. Vlastně i ten druhý gól padl z přesilové hry. Hodně jsme napadali, bruslili, nebáli jsme se a nehráli jsme žádnýho zaňdoura," zhodnotil utkání právě litvínovský ostrostřelec František Lukeš. 
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Více >
Preview - Junioři 18.09.2020

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec