Rozhovory 24.10.2018
Autor: Tereza Čubanová

Celý tým hrál výborně, pochvaluje si František Lukeš

Verva prolomila sérii proher a ubojovala na Spartě vítězství. Trefil se také nejproduktivnější hráč chemiků František Lukeš. ”Vrátili jsme se k té hře, s kterou jsme vyhrávali,” komentoval vítěznou odvetu litvínovský kanonýr.
Náročný víkend zažili hokejisté Litvínova. Museli totiž zvládnout tři utkání ve čtyřech dnech. I když ve dvou prvních zápasech ztratili, síly nepoztrácely a poslední zápas proti pražské Spartě vyhráli 2:1! Vítězný gól si připsal Martin Hanzl po přesné nahrávce brankaře Januse. Do sparťanské sítě se trefil i František Lukeš a pomohl tak Vervě udolat cenné vítězství. "Dneska jsme vyrovnávali z přesilovky. Vlastně i ten druhý gól padl z přesilové hry. Hodně jsme napadali, bruslili, nebáli jsme se a nehráli jsme žádnýho zaňdoura," zhodnotil utkání právě litvínovský ostrostřelec František Lukeš. 
Zápasy - Junioři před 3 dny

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Vlasatý zápas pro Janičku Ryšánkovou

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, HC Olomouc, Nové háro a Nadace Unipetrol připravili na neděli 1.3.2020 „vlasatý zápas s Novým hárem“.
Více >