Klub 29.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Česká dvacítka ovládla turnaj čtyř v Hodoníně

Reprezentace do dvaceti let v minulém týdnu odehrála turnaj čtyř v Hodoníně. Český národní tým turnaj ovládl, když hořkost porážky poznal až v posledním zápase s Ruskem.

Kapitánem dvacítky byl litvínovský odchovanec Jan Myšák. Dalším zástupcem litvínovského klubu byl útočník Lukáš Stehlík, který se pod úspěchem podepsal dvěma góly. 

Mládež dnes

Mládež obhájila statut akademie

HC Litvínov, sportovní spolek obhájil statut Akademie Českého hokeje pro sezónu 2022/2023. Výkonný výbor o tom rozhodl na svém zasedání 18. listopadu.
Více >
Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >