Mládež 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

D. Skuhrovec ukázal skvělé gesto fair play!

L i t v í n o v - 11. prosince loňského roku sehrála utkání v Karlových Varech litvínovská osmá třída. Na tom by nebylo nic výjimečného, ale v utkání s dlouholetým rivalem předvedl skvělé gesto útočník David Skuhrovec.
11. prosince zavítala na led Karlových Varů osmá třída i se synem bývalého obětavého obránce a současného trenéra mládeže Radima Skuhrovce. Jeho syn David se skutečně potatil, když ukázal skvělé gesto fair play. Běželo utkání s podkrušnohorským rivalem a David Skuhrovec podle rozhodčího dosáhl branky. Jenže litvínovský forvard jasně viděl, že se o gól nejednalo a trefil pouze horní tyč. Neváhal a ihned jel tuto informaci sdělit hlavnímu rozhodčímu, který následně branku odvolal. "Jel jsem z levé strany, vystřelil jsem a trefil jsem jen horní tyč. Rozhodčí ukázal do brány a uznal gól. Tak jsem za ním šel, přiznal jsem se, že to byla jen horní tyč a gól byl pak následně odvolán, říká skromě mladý útočník. V kabině se dočkal i pochvaly od trenéra Radka Gogy, který tuto třídu vede jako hlavní trenér. "V kabině mi k tomu kluci nic neříkali a trenér říkal, že super, že jsem to takto udělal," říká Skuhrovec. Pozitivních ohlasů se dočkal i z druhého tábora, kdy mu dokonce napsali sami hráči Karlových Varů. "Kluci z Varů mi potom psali a poděkovali mi, že jsem zachoval fair play, směje se.

Pro spoustu hráčů by takový čin samozřejmost nebyla, ale syn litvínovského srdcaře Radima Skuhrovce to nebere nijak zvláštně a je přesvědčený, že by to udělal vždycky. Litvínovští nakonec utkání prohráli 1:2. "Pro mě to byla taková samozřejmost tohle udělat, když jsem ten gól nedal, tak by mě ani nenapadlo být ticho a nepřiznat se," skromě dodává mladý forvard. 


Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři včera

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
Litvínov mládež