Mládež 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

D. Skuhrovec ukázal skvělé gesto fair play!

L i t v í n o v - 11. prosince loňského roku sehrála utkání v Karlových Varech litvínovská osmá třída. Na tom by nebylo nic výjimečného, ale v utkání s dlouholetým rivalem předvedl skvělé gesto útočník David Skuhrovec.
11. prosince zavítala na led Karlových Varů osmá třída i se synem bývalého obětavého obránce a současného trenéra mládeže Radima Skuhrovce. Jeho syn David se skutečně potatil, když ukázal skvělé gesto fair play. Běželo utkání s podkrušnohorským rivalem a David Skuhrovec podle rozhodčího dosáhl branky. Jenže litvínovský forvard jasně viděl, že se o gól nejednalo a trefil pouze horní tyč. Neváhal a ihned jel tuto informaci sdělit hlavnímu rozhodčímu, který následně branku odvolal. "Jel jsem z levé strany, vystřelil jsem a trefil jsem jen horní tyč. Rozhodčí ukázal do brány a uznal gól. Tak jsem za ním šel, přiznal jsem se, že to byla jen horní tyč a gól byl pak následně odvolán, říká skromě mladý útočník. V kabině se dočkal i pochvaly od trenéra Radka Gogy, který tuto třídu vede jako hlavní trenér. "V kabině mi k tomu kluci nic neříkali a trenér říkal, že super, že jsem to takto udělal," říká Skuhrovec. Pozitivních ohlasů se dočkal i z druhého tábora, kdy mu dokonce napsali sami hráči Karlových Varů. "Kluci z Varů mi potom psali a poděkovali mi, že jsem zachoval fair play, směje se.

Pro spoustu hráčů by takový čin samozřejmost nebyla, ale syn litvínovského srdcaře Radima Skuhrovce to nebere nijak zvláštně a je přesvědčený, že by to udělal vždycky. Litvínovští nakonec utkání prohráli 1:2. "Pro mě to byla taková samozřejmost tohle udělat, když jsem ten gól nedal, tak by mě ani nenapadlo být ticho a nepřiznat se," skromě dodává mladý forvard. 


Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >