Mládež 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

D. Skuhrovec ukázal skvělé gesto fair play!

L i t v í n o v - 11. prosince loňského roku sehrála utkání v Karlových Varech litvínovská osmá třída. Na tom by nebylo nic výjimečného, ale v utkání s dlouholetým rivalem předvedl skvělé gesto útočník David Skuhrovec.
11. prosince zavítala na led Karlových Varů osmá třída i se synem bývalého obětavého obránce a současného trenéra mládeže Radima Skuhrovce. Jeho syn David se skutečně potatil, když ukázal skvělé gesto fair play. Běželo utkání s podkrušnohorským rivalem a David Skuhrovec podle rozhodčího dosáhl branky. Jenže litvínovský forvard jasně viděl, že se o gól nejednalo a trefil pouze horní tyč. Neváhal a ihned jel tuto informaci sdělit hlavnímu rozhodčímu, který následně branku odvolal. "Jel jsem z levé strany, vystřelil jsem a trefil jsem jen horní tyč. Rozhodčí ukázal do brány a uznal gól. Tak jsem za ním šel, přiznal jsem se, že to byla jen horní tyč a gól byl pak následně odvolán, říká skromě mladý útočník. V kabině se dočkal i pochvaly od trenéra Radka Gogy, který tuto třídu vede jako hlavní trenér. "V kabině mi k tomu kluci nic neříkali a trenér říkal, že super, že jsem to takto udělal," říká Skuhrovec. Pozitivních ohlasů se dočkal i z druhého tábora, kdy mu dokonce napsali sami hráči Karlových Varů. "Kluci z Varů mi potom psali a poděkovali mi, že jsem zachoval fair play, směje se.

Pro spoustu hráčů by takový čin samozřejmost nebyla, ale syn litvínovského srdcaře Radima Skuhrovce to nebere nijak zvláštně a je přesvědčený, že by to udělal vždycky. Litvínovští nakonec utkání prohráli 1:2. "Pro mě to byla taková samozřejmost tohle udělat, když jsem ten gól nedal, tak by mě ani nenapadlo být ticho a nepřiznat se," skromě dodává mladý forvard. 


Žáci včera

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci před 2 dny

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci před 3 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >