Mládež 27.09.2017
Autor: foto: Juniorský hokej

David Skuhrovec získal cenu Oldřicha Machače za fair play!

Členovi HC Litvínov Davidu Skuhrovcovi bylo včera za příkladné jednání v utkání žákovské ligy Karlovy Vary – Litvínov dne 11. prosince 2016 uděleno ocenění HRAJ FAIR – CENA OLDŘICHA MACHAČE.
Cenu uděluje Český svaz ledního hokeje a Český klub fair play za výjimečný, čestný, ušlechtilý nebo jinak záslužný čin mladého hokejisty vůči soupeřům, rozhodčím, spoluhráčům nebo divákům v soutěžích řízených ČSLH.

David Skuhrovec, v současné době hráč mladšího dorostu, ve zmíněném utkání přijel za rozhodčími s tím, aby odvolali své rozhodnutí uznat jeho gól. Viděl, že se puk odrazil od tyče a ne zpoza brankové čáry. Sudí nejprve chtěli gól uznat.

Cenu tvoří pamětní plaketa, dres s podpisy hráčů reprezentace a zájezd pro laureáta a jeho spoluhráče na utkání Euro Hockey Tour Česká republika – Finsko 13. prosince 2017 v O2 aréně.

Synovi bývalého litvínovského obránce a v současnosti trenéra mládeže HC Litvínov Radima Skuhrovce blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci litvínovského hokeje! Přejeme našemu hokeji hodně dalších následovníků.

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři včera

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
Litvínov mládež