Mládež 27.09.2017
Autor: foto: Juniorský hokej

David Skuhrovec získal cenu Oldřicha Machače za fair play!

Členovi HC Litvínov Davidu Skuhrovcovi bylo včera za příkladné jednání v utkání žákovské ligy Karlovy Vary – Litvínov dne 11. prosince 2016 uděleno ocenění HRAJ FAIR – CENA OLDŘICHA MACHAČE.
Cenu uděluje Český svaz ledního hokeje a Český klub fair play za výjimečný, čestný, ušlechtilý nebo jinak záslužný čin mladého hokejisty vůči soupeřům, rozhodčím, spoluhráčům nebo divákům v soutěžích řízených ČSLH.

David Skuhrovec, v současné době hráč mladšího dorostu, ve zmíněném utkání přijel za rozhodčími s tím, aby odvolali své rozhodnutí uznat jeho gól. Viděl, že se puk odrazil od tyče a ne zpoza brankové čáry. Sudí nejprve chtěli gól uznat.

Cenu tvoří pamětní plaketa, dres s podpisy hráčů reprezentace a zájezd pro laureáta a jeho spoluhráče na utkání Euro Hockey Tour Česká republika – Finsko 13. prosince 2017 v O2 aréně.

Synovi bývalého litvínovského obránce a v současnosti trenéra mládeže HC Litvínov Radima Skuhrovce blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci litvínovského hokeje! Přejeme našemu hokeji hodně dalších následovníků.

Žáci včera

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci před 2 dny

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci před 3 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >