Mládež 27.09.2017
Autor: foto: Juniorský hokej

David Skuhrovec získal cenu Oldřicha Machače za fair play!

Členovi HC Litvínov Davidu Skuhrovcovi bylo včera za příkladné jednání v utkání žákovské ligy Karlovy Vary – Litvínov dne 11. prosince 2016 uděleno ocenění HRAJ FAIR – CENA OLDŘICHA MACHAČE.
Cenu uděluje Český svaz ledního hokeje a Český klub fair play za výjimečný, čestný, ušlechtilý nebo jinak záslužný čin mladého hokejisty vůči soupeřům, rozhodčím, spoluhráčům nebo divákům v soutěžích řízených ČSLH.

David Skuhrovec, v současné době hráč mladšího dorostu, ve zmíněném utkání přijel za rozhodčími s tím, aby odvolali své rozhodnutí uznat jeho gól. Viděl, že se puk odrazil od tyče a ne zpoza brankové čáry. Sudí nejprve chtěli gól uznat.

Cenu tvoří pamětní plaketa, dres s podpisy hráčů reprezentace a zájezd pro laureáta a jeho spoluhráče na utkání Euro Hockey Tour Česká republika – Finsko 13. prosince 2017 v O2 aréně.

Synovi bývalého litvínovského obránce a v současnosti trenéra mládeže HC Litvínov Radima Skuhrovce blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci litvínovského hokeje! Přejeme našemu hokeji hodně dalších následovníků.

Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >