Žáci 02.03.2020
Autor: Ondřej Mach

Devátá třída slaví triumf na Sev.en Hockey Cupu!

Hokejisté Litvínova skončili na letošním ročníku Sev.en Hockey Cupu na prvním místě. Černožlutí deváťáci ovládli sérii čtyř turnajů, které postupně hostil Litvínov, Pardubice, Zlín a Kladno.
Severočeši vstoupili do Sev.en Hockey Cupu povedeným úvodním turnajem na domácím ledě, kde se po třech výhrách vyhoupli na průběžné první místo. V Pardubicích se však mužstvu příliš nedařilo: Litvínov porazil jen Kladno a na východě obsadil třetí příčku.

Chemici si spravili chuť v prosinci ve Zlíně. Na Moravě tým opět nenašel jediného přemožitele a vrátil se do čela průběžné tabulky. O vítězi rozhodl poslední turnaj, který se tento víkend odehrál na Kladně. Černožlutí v něm zvládli klíčový souboj se Zlínem, v ostatních duelech ale zaváhali. Přesto se ziskem 25 bodů slaví celkové vítězství.

Podrobnější informace o turnaji s výsledky a statistikami očekávejte na webu během tohoto týdne.

Konečné pořadí série Sev.en Hockey Cup

1. Litvínov – 25 b
2. Zlín – 24 b
3. Kladno – 14 b
4. Pardubice – 9 b
Žáci včera

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Mládež před 3 dny

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky ke COVID-19

Prohlášení předsedy mládeže HC Litvínov, sportovní spolek.
Více >
Dorost před 3 dny

Jak se dařilo dorostenecký brankářům? Nejvíce se činil Čermák

Mladé naděje v neúplné sezoně obsadily dvanáctou příčku. Litvínovští úspěšně překonali nástrahy základní části a mířili do play off. To kvůli pandemii koronaviru neproběhne. Velký podíl na dobrém výsledku mají gólmani, v brankovišti Litvínova se vystřídali tři. Jak se jim vedlo v uplynulé sezoně?
Více >