Konto našeho srdce 27.11.2020
Autor: Ondřej Vlk, Libor Weber

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Záštitu nad předáním celého daru pro neziskové organizace převzalo město Most v čele s primátorem Janem Paparegou. Za společnost Unipetrol předala 1 050 litrů dezinfekce Katarzyna Woś, místopředsedkyně představenstva skupiny Unipetrol. Celkem 7 500 ks třívrstvých jednorázových roušek zajistilo Konto našeho srdce a s 50% slevou a nabídkou 1+1 přispěla firma Schubert CZ spol. s.r.o.zastoupená obchodním zástupcem Tomášem Fúskou. Dezinfekční gely v počtu 300 ks daroval Petr Zoubek, jednatel společnosti Zopas s.r.o.

Děkujme všem našim partnerům, kteří s námi pomáhají všude tam, kde je třeba.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >
×
Odehrané 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín