Fanoušci 23.04.2013
Autor: Redakce

Fota z rekonstrukce stadiónu

Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky nyní probíhá rekonstrukce interiéru, zejména výměna sedaček na obou tribunách-balkon k sezení a úprava východní tribuny.
Východní tribuna byla postavena jako předposlední ze čtyř tribun stadiónu, k premiéře klubu v nejvyšší soutěži v roce 1959.
Západní tribuna byla vybudována jako poslední v roce 1964, už coby předetapa zastřešení.

Nyní dochází k jejich modernizaci.
Podívejte se na několik fot z prvních týdnů prací.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >