Tiskové zprávy 28.01.2019
Autor: Tisková zpráva

Graborenko uspěl na zkoušce, Suchánek se vrací zpět do Jihlavy

Roman Graborenko uspěl v Litvínově na zkoušce. Klub s ním prodloužil smlouvu do konce sezóny. Naopak Jakub Suchánek po utkání s Mladou Boleslaví v Litvínově končí a vrací se zpět do Jihlavy.
Verva si pojistila urostlého obránce Romana Graborenka, který uspěl v Litvínově na měsíční zkoušce do konce sezóny. Klub s ním bude nadále vyjednávat o prodloužení smlouvy do další sezóny. Běloruský reprezentant odehrál v černožlutých barvách celkem devět duelů, ve kterých si připsal dvě asistence. Během zápasů byl hodně vytěžovaný a jeho průměrný čas na ledě se blížil k 23 minutám na utkání. „Roman potvrdil předpoklady kvůli kterým jsme ho do klubu pozvali na zkoušku, a proto jsme se rozhodli uplatnit opci, která byla v dohodě. Nadále s ním jednáme o budoucnosti v našem klubu,“ říká generální ředitel Jiří Šlégr. 

Obránce Jakub Suchánek, který přišel Litvínovu vypomoci z Jihlavy na severu Čech končí. Klub se s Duklou v listopadu dohodl na hostování do konce ledna a Jihlava projevila zájem o jeho návrat zpět do svého kádru. Defenzivní obránce odehrál v Litvínově 29 zápasů s bilancí dvou asistencí. Svůj poslední zápas za Litvínov odehraje v úterý proti Mladé Boleslavi a po utkání se přesune zpět do Jihlavy. „Situace ohledně dalšího působení Jakuba Suchánka v našem týmu je bohužel vzhledem k jeho platné smlouvě s Jihlavou pro nás aktuálně neřešitelná. Nenašli jsme s Duklou Jihlava shodu k vzájemné výměně hráčů. Jakubovi děkujeme za jeho odvedené služby v našem klubu,“ dodává Šlégr na závěr. 
Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >