Rozhovory 25.02.2020
Autor: Ondřej Mach

Hradec nás potrestal, tvrdí Pospíšil. Za svoje góly je šťastný

Verva na výhru proti Karlovým Varům nenavázala, v úterní dohrávce podlehla Hradci 2:3. Gól ve čtvrtém utkání za sebou proti Mountfieldu vstřelil Tomáš Pospíšil, nedávná litvínovská akvizice. Jak dvaatřicetiletý útočník klání hodnotil?
Litvínov před vlastními fanoušky začal dobře a na startu druhé třetiny vedl o dvě branky. Hosté z Hradce však ještě před druhou přestávkou vyrovnali a obrat dokonali v závěrečné části hry.

„Vyhodili jsme puk, dostali jsme za to dvě minuty a Hradec nás potrestal. Tím se nakopl, do té doby si myslím, že jsme byli lepší. Pak to trochu otočili, začali bruslit a bylo to náročné. Nevím, jestli zaslouženě, ale dali o gól víc. Mrzí nás to, podle mě je to zbytečná prohra,“ pravil Pospíšil.

Zkušený forvard si po zápase pochvaloval spolupráci s Františkem Lukešem a Viktorem Hüblem. „Jsou to strašně inteligentní hráči, je radost s nimi hrát. Musíte být vždycky připravený, protože můžete kdykoliv dostat nahrávku. Krásně se na ně dívá,“ vyprávěl.

Pospíšil v osmi utkáních nasbíral jedenáct bodů a patří ke klíčovým osobnostem Severočechů. „Šel jsem sem s tím, že se chci ukázat. Věřil jsem si a neřešil jsem, jestli budu dávat body. Přišel jsem s tím, že budu hrát každý zápas na sto procent a uvidím, co z toho bude. Jsem za to šťastný,“ řekl ještě hokejista, který v extralize hrál i za Třinec, Liberec nebo Kometu.

Celý rozhovor s Tomášem Pospíšilem:

Žáci před 2 dny

SOUHRN: Sedmičce patří předposlední místo v tabulce, nejvíce bodů nasbíral Koky

Pět utkání chybělo k úplnosti sezony sedmáků. Ti v minulém ročníku obsadili sedmou příčku, když získali patnáct bodů. Z celkových třiadvaceti utkání dokázali vyhrát pouze v sedmi případech. Individuální statistiky ovládl Jindřich Koky, který má na svém kontě 41 zářezů během čtrnácti střetnutí.
Více >
Mládež před 2 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Koho vyzval dorostenec Daniel Dej v tréninkové výzvě?

Ani během karantény hráči litvínovského klubu nezahálí a připravují s v domácích podmínkách. Připravili jsme tak ve spolupráci s naším partnerem sociálních sítí společností Altisport výzvu pro všechny členy našeho klubu.
Více >
Dorost 03.04.2020

PŘEHLED: Málo trestných minut a příležitosti v juniorce aneb neúplný ročník dorostenecký obránců

V rámci shrnutí uplynulé sezony se zaměříme na defenzivu litvínovského dorostu. Trenéři zapojili do hry deset beků, přičemž několik z nich dostalo šanci v juniorce. Mladíci v neúplném ročníku hladce postoupili do vyřazovacích bojů, kde obsadili dvanáctou příčku. Kterému obránci se nejvíce dařilo a kdo zlepšil svou nedisciplinovanost?
Více >