Mládež 08.09.2018
Autor: Ondřej Mach

Je obrovská čest být kapitán v klubu jako je Litvínov, říká D. Skuhrovec

Litvínovští dorostenci v úvodním zápase nového ročníku ELIOD Extraligy zvítězili nad PZ Kladno vysoko 9:1 a potvrdili tak roli favorita utkání. Velký podíl na výhře měl litvínovský kapitán David Skuhrovec, který se blýskl dvěma góly a několika dalšími momenty.
Vstřelil v úvodním utkání sezony dvě branky, nejprve otevřel skóre pěknou střelou zápěstím a poté navyšoval na 3:0 bekhendovým blafákem. Mimo to předvedl nespočet krásných akcí, které mohly skončit gólem, na hattrick se mu však dosáhnout nepodařilo.

Dal jsi dva góly. Jak se ti dneska hrálo, byl to první ligový zápas, nějaké shrnutí?

"Nehrálo se mi špatně, ale nebylo to ono. Začínali jsme na tři lajny, pak je trenér změnil. Zvykáme si na spoluhráče, sice jsme vyhráli 8:1, i prodloužení jsme vyhráli, ale jak říkám, nebylo to ono."


Byl to tvůj první zápas jako kapitán, cítil jsi nějakou zodpovědnost?

"Zodpovědnost je, ale je to obrovská čest být kapitán v takovém klubu jako je Litvínov."


Určitě nás zaujme i jméno Skuhrovec, jak tě podporuje táta?

"Táta je tady na každém zápase, podporuje mě ve všem, co dělám, je to skvělý táta prostě, lepšího tátu jsem si nemohl přát."


Ještě poslední otázka, nikdy jsi nechtěl být obránce jako táta, vždycky jsi chtěl být útočník?

"Táta mě odmalička dával na útok, tak si to nějak sedlo, nějak mě to netáhlo k obraně, ale táta byl obránce."


Zápasy - Junioři včera

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...
Více >
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov