Mládež 08.09.2018
Autor: Ondřej Mach

Je obrovská čest být kapitán v klubu jako je Litvínov, říká D. Skuhrovec

Litvínovští dorostenci v úvodním zápase nového ročníku ELIOD Extraligy zvítězili nad PZ Kladno vysoko 9:1 a potvrdili tak roli favorita utkání. Velký podíl na výhře měl litvínovský kapitán David Skuhrovec, který se blýskl dvěma góly a několika dalšími momenty.
Vstřelil v úvodním utkání sezony dvě branky, nejprve otevřel skóre pěknou střelou zápěstím a poté navyšoval na 3:0 bekhendovým blafákem. Mimo to předvedl nespočet krásných akcí, které mohly skončit gólem, na hattrick se mu však dosáhnout nepodařilo.

Dal jsi dva góly. Jak se ti dneska hrálo, byl to první ligový zápas, nějaké shrnutí?

"Nehrálo se mi špatně, ale nebylo to ono. Začínali jsme na tři lajny, pak je trenér změnil. Zvykáme si na spoluhráče, sice jsme vyhráli 8:1, i prodloužení jsme vyhráli, ale jak říkám, nebylo to ono."


Byl to tvůj první zápas jako kapitán, cítil jsi nějakou zodpovědnost?

"Zodpovědnost je, ale je to obrovská čest být kapitán v takovém klubu jako je Litvínov."


Určitě nás zaujme i jméno Skuhrovec, jak tě podporuje táta?

"Táta je tady na každém zápase, podporuje mě ve všem, co dělám, je to skvělý táta prostě, lepšího tátu jsem si nemohl přát."


Ještě poslední otázka, nikdy jsi nechtěl být obránce jako táta, vždycky jsi chtěl být útočník?

"Táta mě odmalička dával na útok, tak si to nějak sedlo, nějak mě to netáhlo k obraně, ale táta byl obránce."


Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary