Konto našeho srdce 04.10.2020
Autor: Libor Weber

Jedeme v tom s Alim i ve fitnessu HC Litvínov.

Konto našeho srdce dnes umístilo pokladničku do fitnessu HC Litvínov, ta bude sloužit pro dobrovolné příspěvky na pomoc našemu kamarádovi a bývalému hráči HC VERVA Litvínov Honzovi Alinčovi.
Sbírka startuje dnes 1.10. a přispět můžete až do konce tohoto roku. Vybraná částka bude převedena na účet Honzy Alinče č.: 777 777 222 / 0800 s variabilním symbolem: 200 554. Děkujeme i našim partnerům HC Litvínov a společnosti MH úklid. 

Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc