Klub 19.05.2021
Autor: Klub

Jiří Říha v Litvínově pokračovat nebude. Posílil Vsetín

Osmadvacetiletý zadák Jiří Říha další sezónu v Litvínově nepřidá. Vedení klubu na něj neuplatnilo opci a na severu Čech tak končí. Míří tak do Chance ligy, kde posílil Vsetín.

Za Vervu odehrál 40 zápasů, ve kterých vstřelil 3 góly a přidal 8 asistencí. V loňské sezóně za Litvínov z důvodu vleklé nemoci neodehrál žádný zápas. "Jirkovi děkujeme za odvedené služby v našem dresu. Bohužel ho v loňské sezóně postihla nemoc, která mu znemožnila za nás nastoupit. Jirkovi přejeme hlavně pevné zdraví a hodně štěstí v dalším angažmá," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Dorost včera

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >