Rozhovory 15.02.2019
Autor: Tereza Čubanová

Juraj Mikúš: Přiznám se, že jsme rádi i za dva body

Verva dnes porazila na domácím ledě Karlovy Vary 5:4 v prodloužení. Po několika zápasech se ji povedlo vstřelit více branek. Rovnou dvě přesné trefy zaznamenal Juraj Mikúš. ”Takový zápas jsme tuto sezónu snad ještě neotočili, nazval bych ho vyjímečným utkáním,” oddechl si po výhře Mikúš.
Litvínov dnes ubojoval vítězství proti Karlovým Varům. Vyhrál poměrem 5:4. Rozhodující branku trefil Juraj Mikúš v oslabení. Kromě něho se dnes trefil kapitán Michal Trávníček, Ondřej Jurčík a Sebastián Piché. Juraj Mikúš se dnes vyznamenal dokonce dvěma góly! I když byl zápas vyrovnaný, chemici byli tím šťastnějším týmem a berou tak bod navíc. "Měl jsem tu dnes asi 40 lidí, bývá to tak každý druhý rok. Jsou to známí a příbuzní, bratranci, strýcové. Je to takové milé a většinou dám vždycky gól, takže jsem rád, že jsem je potěšil. Myslím, že si to užili," pochvaluje si dnešní utkání střelec Mikúš.

Mládež dnes

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
Preview - Dorost dnes

Dokáže dorost zapomenout na smolnou prohru? Ve čtvrtek změří síly s Kladnem, zápas s Hvězdou odložen

Sezona se teprve rozjíždí, ale litvínovské naděje už mají za sebou dvě utkání. V prvním dokázali Severočeši vybojovat cennou výhru, v tom dalším nechali dva body Mladé Boleslavi. Šanci na reparát budou mít už tento čtvrtek, kdy vyzvou kladenské Rytíře. Víkendový zápas s Hvězdou byl přeložen na 6. října.
Zápasy - Dorost 19.09.2020

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.