Konto našeho srdce 08.04.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Po lékařském zákroku začala opět trénovat chůzi za pomoci rehabilitačních sester. Se svou maminkou a sestřičkou jezdí trénovat na Novou Ves nebo do nového prostředí Mosteckého jezera. Malá bojovnice potřebuje stále ještě profesionální pomoc a možnost využití speciálních strojů a zařízení pro nácvik chůze a posilování svalů. Proto Konto našeho srdce společně s partnerem Inno Comp Bohemia zakoupilo pro Kačenku jarní turnus pobytu v rehabilitačním centru Klimkovice. Letos se podařilo získat podporu i ze zdravotní pojišťovny, a tak jsme proplatili celkem 36 tisíc korun za měsíční pobyt. Děkujeme Ing. Tomáši Francírkovi, řediteli společnosti Inno Comp Bohemia za finanční podporu.

 

Jedeme v tom spolu.

Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >