Mládež 23.09.2020
Autor: Klub

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
„Je to nabídka další služby pro naše kmenové hráče v rámci zdokonalování individuálních bruslařských dovedností. V trénincích se může stávat, že ne všichni jedinci jsou schopni za tréninkovou jednotku vstřebat všechny prvky bruslařské techniky. Rozhodli jsme se tak využít možnosti individuální přípravy. S kým jiným bychom měli spolupracovat, než s členem Triple Gold Clubu Jirkou Šlégrem, i vzhledem k tomu, že je to pro nás dostupné a u nás ve městě,“ říká předseda HC Litvínov, sportovní spolek Kamil Havelka.

Členové HC Litvínov:
Cena pro jednu osobu za samostatnou tréninkovou jednotku – 800,-Kč
Cena pro jednu osobu za společnou tréninkovou jednotku (2 osoby) – 400,-Kč

Více informací o skatemillu: https://www.skatemillcentrumlitvinov.cz/
Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >