Konto našeho srdce 04.10.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce předalo pomůcky pro malé diabetiky

Marketingový ředitel Jan Klobouček a Libor Weber za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov předali zástupkyni spolku Diahelp Most paní Pavle Urbanové, pomůcky pro malé diabetiky v hodnotě 63 000 Kč. Pomohli jsme tak Aničce Vachunové (9let), Danielu Soukupovi (9let) a Robertu Nadymáčkovi (11let), kteří od útlého věku trpí cukrovkou.
Polovinu zaplatila obec Zabrušany, která zorganizovala srpnovou akci s názvem „Neckyáda“ a druhou polovinou jsme přispěli z transparentního účtu Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. Spolek Diahelp nám pomohl vybrat konkrétní senzory a vysílače, které jsme objednali. Rádi bychom poděkovali vám všem, kteří přispíváte na transparentní účet Konta našeho srdce a pomáháte tak spolu s námi tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >