Konto našeho srdce 24.02.2021
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce připravuje již třetí ”Vlasatý zápas”

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit paruku přímo na míru a z pravých lidských vlasů, která jí pomůže náročnou léčbou projít důstojně a v lepší psychické pohodě.
Pomoct můžete i vy, platbou přes QR kód nebo na sbírkový účet 500055892/0800 lze přispět libovolnou částkou. Peníze budou použity na výrobu paruky pro Matyldu a pro další takto nemocné dětské pacienty. I pro letošní ročník se k nám přidali známé osobnosti, kterým není osud nemocných dětí lhostejný. Již brzy vám je budeme postupně představovat."Těšíme se na vás všechny v příznivější době opět na stadionu Ivana Hlinky. Děkujeme vám, že v tom jedete s námi," říká duše Konta našeho srdce Libor Weber.
Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov