Konto našeho srdce 10.04.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce rozdává ochranné pomůcky tam, kde je třeba.

Na dětské a dorostové oddělení mostecké Nemocnice jsme přivezli ochranné roušky pro děti i personál. Roušky pro nás vyrobily dobrovolnice z Klášterce nad Ohří, Neratovic a Prahy.
Dále jsme z Fanshopu HC VERVA Litvínov objednali speciální edici dětských roušek s logem geparda Verváka a náš partner Miroslav Sedláček zakoupil další potřebný materiál a tím jsou hygienické pláštěnky, které slouží jako ochrana před možným přenosem kapénkové infekce. Celkem jsme předali zhruba 300 ks roušek a 200 ks pláštěnek a tím nekončíme. Jsme domluveni s paní primářkou Váchovou na dodávkách dalšího potřebného materiálu. V případě, že jej nevyužijí na dětském a dorostovém oddělení, tak v rámci interní pomoci si tento materiál předávají pro potřebné i na dalších oddělení mostecké Nemocnice. Pokud i Vy máte kapacitu šitých nebo jednorázových roušek, rukavic nebo brýlí, kontaktujte nás a rádi je poskytneme přímo našim lékařům. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >