Konto našeho srdce 25.10.2019
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s partnerem Sedláček Trucks pomohlo nemocným dětem

Konto našeho srdce spolu s partnerem Sedláček Trucks podpořili dětské a dorostové oddělení mostecké nemocnice, kam přivezli celkem tři mechanické vozíky pro převoz malých nechodících pacientů.
Za klub vozíky předali generální ředitel a hlavní trenér Jiří Šlégr a mladý útočník Pawel Zygmunt, za společnost Sedláček Trucks pan Miroslav Sedláček a za dětské a dorostové oddělení mostecké nemocnice vozíky převzali paní primářka MUDr. Marie Váchová hlavní sestra Mgr. Šárka Gregušová, vrchní sestra Eva Mašková, staniční sestra Eva Brabcová a za Krajskou zdravotní pan Petr Sochůrek. Všechny tři mechanické vozíky budou sloužit na dětském a dorostovém oddělení ale také na JIP dětského oddělení k převozu malých pacientů na převazy, rentgeny a další důležitá vyšetření. Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >