Konto našeho srdce 28.07.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast na zajištění vozíku. Oslovili jsme společnost REHA 2015, s.r.o., která zareagovala okamžitě a díky vstřícnosti a rychlému jednání připravila na míru speciální invalidní vozík pro třináctiletou Kačenku.

Z transparentního účtu Konta našeho srdce jsme doplatili částku 17.512 Kč a o doplatek do výše 98.706 Kč se již postaral náš partner REHA 2015, s.r.o. prostřednictvím pojišťovny. Za klub invalidní vozík předal vedoucí A-týmu HC VERVA Litvínov Radko Goga a za našeho partnera Lukáš Hlaváček odborný poradce REHA 2015, s.r.o.

Jsme rádi, že i v tomto případě jsme mohli použít k úhradě potřebného vozíku pro Kačenku finanční prostředky i z Vašich dobrovolných příspěvků na charitativní transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. 

Jedeme v tom spolu.

Zápasy - Junioři 19.09.2021

Junioři na tripu další výhru nepřidali, těsně padli s Hradcem Králové

Litvínovská juniorka další body na východě Čech nezískala. V sobotu byl nad její síly Hradec Králové, který zvítězil fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku duelu se postaral Tomáš Perička.
Více >
Zápasy - Dorost 18.09.2021

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Více >
Preview - Junioři 17.09.2021

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Dor.
PZ Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov