Konto našeho srdce 01.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce společně s Rotaract klubem Most pomohly Pepince z Jirkova

V sobotu 29. srpna proběhl florbalový turnaj ve sportovní hale v Mostě pod taktovkou našeho partnera Rotaract club Most. Předem jsme se domluvili na společné podpoře jeden a půl leté Pepinky z Jirkova. Na akci dorazili i naši hokejisté Filip Helt a Jan Myšák. Pepinka trpí cystickou fibrózou a její stav se mohl vylepšit díky inhalátoru za necelých 23.000 Kč, na které jsme se složili rovným dílem. Malou bojovnici nám doporučila Lenka Špinková, která každoročně pořádá charitativní večer „Bobování s Bobáky“ v Hrobu na teplicku a i letos budou 17.října přispívat na dvě děti.
Matyáše z Bíliny a právě Pepinku z Jirkova, která v sobotu již získala tento inhalátor jako podporu v léčbě jejího onemocnění. S klubem Rotaract Most plánujeme další společné akce, které charitativně pomohou všude tam, kde je třeba. Přejeme Pepince hodně zdraví a našemu partnerovi Rotaract club Most patří poděkování za společnou charitativní pomoc. Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >