A-tým 09.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Lidi se asi přišli zchladit, ale tolik jsem jich nečekal, směje se V. Hübl

Litvínov na mosteckém zimním stadionu čekalo pěkné překvapení. Téměř tři tisíce lidí si našlo cestu na první domácí duel Vervy, který se ale z technických důvodů musel odehrát v Mostě. Chemici převedli před plným hledištěm kanonádu, když pěti góly vyprovodili Kladno na cestu domů. Pod jednu branku se podepsala i výborně hrající druhá lajna.
Druhý útok vede velezkušený centr Viktor Hübl, který má na křídlech mazáka Františka Lukeše a bejamínka Jana Myšáka. "Rozumíme si už od začátku, zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to přeneseme do zápasů hlavně střelecky," říká Viktor Hübl. Jejich lajna měla v odvetě s Kladnem možná nejvíce šancí, ale brankou skončila jen jedna. "Já měl dneska šancí, nějakého góla navíc jsme mohli dát, ale tak doufám, že si to schováváme na ty důležitější zápasy," usmívá se litvínovský matador.

Celý rozhovor:

Mládež včera

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež před 2 dny

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >