Tiskové zprávy 17.12.2020
Autor: Tisková zpráva

Litvínov si pojistil juniora Stehlíka. S klubem podepsal víceletý kontrakt

Lukáš Stehlík podepsal s Vervou víceletou smlouvu. Osmnáctiletý útočník je litvínovským odchovancem, který patří v juniorech k rozdílovým hráčům.
Stehlík je talentovaným hráčem litvínovské mládeže. Šikovný forvard několik sezón nastupoval v mládežnických kategoriích po boku Jana Myšáka, který se stal stabilním členem A-týmu již dříve. Talentovaný Stehlík prožil svůj debut v A-týmu v sezóně 2018/2019, kdy naskočil do posledního utkání sezóny v play-out proti Chomutovu. 

V letošním roce nastoupil do osmi zápasů za juniory, ve kterých zaznamenal osm kanadských bodů. Čtyři utkání stihl také v Chance lize za partnerské Litoměřice s bilancí jedné asistence. Stehlík se díky svým výkonům probojoval také do mládežnických výběrů České republiky. „Lukáš si svými výkony v juniorech vybojoval svoji první smlouvu s klubem. Je jen na něm, jak se ukáže v další fázi své kariéry a jestli se dokáže prosadit v seniorském hokeji,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Mládež dnes

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.
Více >