Mládež 17.08.2020
Autor: Ondřej Mach

Litvínovský talent míří do Finska! Vopat jde do Ilves

Talentovaný litvínovský útočník zkusí štěstí ve Skandinávii, Jan Vopat bude nově působit ve Finsku. Vopat rozdělil loňskou sezonu mezi dorost a juniorku.
Talentovaný hokejista Vopat má skvěle našlápnuto. Finsko patří mezi hokejové státy, kde se s mladými hráči pracuje nejlépe. 

Vopat už je v zemi tisíce jezer zhruba dva týdny. „Naskytla se mi příležitost jít hrát do zahraničí, tak jsem se jí chopil. Určitě od toho očekávám spoustu zkušeností. Je to tady super, kluci mě mezi sebe hned vzali v pohodě. Jsem za to rád,“ říká sedmnáctiletý útočník. 

Talentovaný forvard minulou sezonu nastupoval střídavě za litvínovský dorost a juniorku. V mladší kategorii patřil mezi klíčové hráče a dobrými výkony si řekl o šanci ve výběru tehdejšího trenéra Mrázka. Za juniory nakonec odehrál 25 duelů s bilancí čtyř branek a pěti asistencí. 

Konto našeho srdce před 3 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 3 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Steel
HC VERVA Litvínov