Konto našeho srdce 15.11.2019
Autor: Libor Weber

Martina Šimonová získala na Para atletickém šampionátu v Dubaji bronzovou medaili ve vrhu koulí!

Sportovkyně z teplické TJ NOLA Lenka Kadetová a Martina Šimonová se účastnily Para atletického šampionátu v Dubaji v několika disciplínách. Tyto závody jsou nominačními pro start na letních paralympijských hrách v Japonsku. Obě atletky bojovaly od 7. listopadu ve svých disciplínách.
Lenka Kadetová se specializuje na běh 100 a 200 metrů a reprezentovala ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 dokonce i v para cyklistice. Martina Šimonová běhá také tratě na 100 metrů, dále pak vrhá koulí, diskem a oštěpem. Právě vrh koulí přinesl Martině skvělé třetí místo a s ním bronzovou medaili na MS v Dubaji, které právě skončilo. Blahopřejeme Martině s Lenkou k jejich výkonům a Martině k bronzové medaili, která je v její kariéře velmi vzácným kovem a umístěním. Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a samotní hráči společně podpořili obě dívky a poskytli finanční podporu pro nominační závody. Jsme hrdí na výkony obou sportovkyň a srdečně gratulujeme Martině k bronzu! Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Žáci včera

PĚTKA: Dohrávka ve znamení prohry a exhibice proti Bílině

Po krátké odmlce se vrhli do akce litvínovští páťáci. Ty čekala dvě domácí utkání, nejdříve změřili síly s regionálním rivalem z Chomutova, poté vyzvali Bílinu. V dohrávce s Piráty brali nakonec body hosté. V případě utkání s bílinským soupeřem si černožluté naděje zastřílely a vyhrály o šestnáct branek.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Více >