Konto našeho srdce 15.11.2019
Autor: Libor Weber

Martina Šimonová získala na Para atletickém šampionátu v Dubaji bronzovou medaili ve vrhu koulí!

Sportovkyně z teplické TJ NOLA Lenka Kadetová a Martina Šimonová se účastnily Para atletického šampionátu v Dubaji v několika disciplínách. Tyto závody jsou nominačními pro start na letních paralympijských hrách v Japonsku. Obě atletky bojovaly od 7. listopadu ve svých disciplínách.
Lenka Kadetová se specializuje na běh 100 a 200 metrů a reprezentovala ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 dokonce i v para cyklistice. Martina Šimonová běhá také tratě na 100 metrů, dále pak vrhá koulí, diskem a oštěpem. Právě vrh koulí přinesl Martině skvělé třetí místo a s ním bronzovou medaili na MS v Dubaji, které právě skončilo. Blahopřejeme Martině s Lenkou k jejich výkonům a Martině k bronzové medaili, která je v její kariéře velmi vzácným kovem a umístěním. Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a samotní hráči společně podpořili obě dívky a poskytli finanční podporu pro nominační závody. Jsme hrdí na výkony obou sportovkyň a srdečně gratulujeme Martině k bronzu! Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři před 2 dny

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >