Rozhovory 14.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: ČTK

Myšák překonal Reichela! Je historicky nejmladším hráčem Litvínova v nejvyšší soutěži

Litvínov v jubilejní 60. sezóně nepřetržité účasti v nejvyšší soutěži slaví první vítězství za tři body. Uloupil je v Mladé Boleslavi, kde vyhrál 4:3 a na sever Čech tak odjížděl s plným bodovým ziskem. Důvod k radosti mohl mít i čerstvý debutant Jan Myšák, který se stal historicky nejmladším hráčem, který za Litvínov nastoupil v nejvyšší soutěži. Překonal tak legendu klubu Roberta Reichela o šest dní.
"Pocity jsou to skvělé, důležitá výhra, kterou jsme potřebovali na začátek," zářil po utkání talentovaný mladík. "Překonat takovou legendu jako je Robert Reichel je skvělej pocit, ale jsem mnohem radši za výhru,  ta je cenější," říká skromě nový držitel rekordu. 

Celý rozhovor s Janem Myšákem:

Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >