Rozhovory 14.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: ČTK

Myšák překonal Reichela! Je historicky nejmladším hráčem Litvínova v nejvyšší soutěži

Litvínov v jubilejní 60. sezóně nepřetržité účasti v nejvyšší soutěži slaví první vítězství za tři body. Uloupil je v Mladé Boleslavi, kde vyhrál 4:3 a na sever Čech tak odjížděl s plným bodovým ziskem. Důvod k radosti mohl mít i čerstvý debutant Jan Myšák, který se stal historicky nejmladším hráčem, který za Litvínov nastoupil v nejvyšší soutěži. Překonal tak legendu klubu Roberta Reichela o šest dní.
"Pocity jsou to skvělé, důležitá výhra, kterou jsme potřebovali na začátek," zářil po utkání talentovaný mladík. "Překonat takovou legendu jako je Robert Reichel je skvělej pocit, ale jsem mnohem radši za výhru,  ta je cenější," říká skromě nový držitel rekordu. 

Celý rozhovor s Janem Myšákem:

Mládež včera

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež před 2 dny

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >