Klub 22.10.2020
Autor: Klub

Navrhni motiv na tričko a soutěž s námi o podepsaný dres a setkání s hráči!

Soutěžit můžete ve třech kategoriích – pánské, dámské a dětské tričko. Své grafické návrhy můžete poslat do jedné nebo klidně do všech kategorií. Je na vás, jak návrhy technicky zpracujete. Fantazii ani kreativitě se meze nekladou, může to být naskenovaná nebo vyfocená kresba či koncept vytvořený v grafickém programu.
Návrhy posílejte na e-mailovou adresu marketing@hcverva.cz a do předmětu napište „Motiv na tričko“.

Čas máte do středy 4. listopadu 2020. Pak odborná porota vybere návrhy, které postoupí do finálového kola. O vítězi rozhodnete hlasováním vy sami. Vítězné návrhy v každé kategorii společně doladíme, necháme vyrobit a následně je najdete v nabídce našeho Vervashopu. Autoři vítězných návrhů obdrží své vlastní tričko a dres podepsaný celým týmem, který dostanou na společném setkání s hráči. To proběhne podle aktuálních možností a podmínek. Drobné ceny v podobě klubových předmětů dostanou také všichni finalisté.

Soutěžte s námi, těšíme se na vaše nápady!
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >