Klub 22.10.2020
Autor: Klub

Navrhni motiv na tričko a soutěž s námi o podepsaný dres a setkání s hráči!

Soutěžit můžete ve třech kategoriích – pánské, dámské a dětské tričko. Své grafické návrhy můžete poslat do jedné nebo klidně do všech kategorií. Je na vás, jak návrhy technicky zpracujete. Fantazii ani kreativitě se meze nekladou, může to být naskenovaná nebo vyfocená kresba či koncept vytvořený v grafickém programu.
Návrhy posílejte na e-mailovou adresu marketing@hcverva.cz a do předmětu napište „Motiv na tričko“.

Čas máte do středy 4. listopadu 2020. Pak odborná porota vybere návrhy, které postoupí do finálového kola. O vítězi rozhodnete hlasováním vy sami. Vítězné návrhy v každé kategorii společně doladíme, necháme vyrobit a následně je najdete v nabídce našeho Vervashopu. Autoři vítězných návrhů obdrží své vlastní tričko a dres podepsaný celým týmem, který dostanou na společném setkání s hráči. To proběhne podle aktuálních možností a podmínek. Drobné ceny v podobě klubových předmětů dostanou také všichni finalisté.

Soutěžte s námi, těšíme se na vaše nápady!
Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc