A-tým 26.10.2010
Autor: Redakce

Nominace dvacítky

Obránce Petr Kousalík byl nominován do juniorské reprezentace na turnaj čtyř v České republice. ...

Nominace reprezentační dvacítky na turnaj čtyř v České republice (12. - 14. listopadu 2010, K. Vary a Č. Budějovice):

Brankáři: Marek Mazanec (Plzeň), Filip Novotný (Sparta Praha), Tomáš Král (Lillehammer, Norsko)

Obránci: Jakub Jeřábek (Plzeň), Martin Pláněk (Znojmo), Petr Kousalík (Litvínov), Bohumil Jank (Č. Budějovice), Aleš Sova, Petr Šenkeřík (H. Brod), Martin Matějíček, Dalibor Řezníček (oba Zlín)

Útočníci: David Tůma (Sparta), Adam Havlík, Tomáš Rachůnek (oba Znojmo), Jakub Orsava, Rostislav Marosz (oba Třinec), Michal Vachovec (K. Vary), Petr Holík (Zlín), Michal Bulíř, Vít Jonák (oba Liberec), Dmitrij Jaškin (Slavia), Radim Heřman (Tábor), Michal Hlinka (Vítkovice), Tomáš Vondráček (Třebíč)

Náhradníci: Šimon Hrubec (Č. Budějovice), Jan Zdráhal (Pardubice), Oldřich Horák (H. Králové),  Dan Růžička, Patrik Petruška (oba Plzeň), Michal Poletín (Slavia), Daniel Přibyl (Sparta)

Hlavní trenér: Miroslav Přerost
Asistenti: Terry Christensen, Jiří Fischer a Karel Mlejnek

Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >