A-tým 18.09.2020
Autor: Ondřej Vlk

Nová smlouva s mládeží. Úzká spolupráce je klíčová, shodují se Hynek s Havelkou

HC VERVA Litvínov, a.s. uzavřela se svým mládežnickým oddílem HC Litvínov, sportovní spolek novou tříletou smlouvu o spolupráci. Vedení A-týmu tak poskytne mládeži finanční základ pro nadcházející tři sezóny.
„Jsme rádi, že se nám po dlouhých jednáních podařilo uzavřít rámcovou smlouvu o spolupráci s naší mládeží. Dlouhodobým cílem je vychovat co nejvíce odchovanců a hráčů z regionu, kteří budou do budoucna tvořit kostru A-týmu. Celý proces je naším společným úkolem,“ uvedl Pavel Hynek, generální ředitel HC VERVA Litvínov.

Litvínov chce opět navázat na výchovu talentů, která ho léta zdobila po celém světě. Verva po změnách v klubu vyhlásila jasný cíl, tím je zlepšení spolupráce s mládeží a zapracování vlastních odchovanců do svého kádru. Nová rámcová smlouva na tříleté období zaručí HC Litvínov, sportovní spolek stabilní finanční základ. „Jsem moc rád, že jsme dosáhli dohody ohledně rámcové smlouvy o spolupráci mezi akciovou společností a sportovním spolkem. Rámcovou smlouvu jsme uzavřeli na tři roky a je pro nás velmi dobrým základem pro zajištění finančního krytí provozu mládeže. Jednání byla z obou stran velmi korektní. Pojmenovali jsme si společné cíle a tato smlouva je důkazem úzké provázanosti a spolupráce mezi naší mládeží a A-týmem,“ říká Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek. 
Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc