Mládež 21.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

ODM: Ani utkání o umístění se nepovedlo a olympiáda končí neúspěchem

Poslední den hokejového turnaje na olympiádě dětí a mládeže nabídl také poslední utkání Ústeckého výběru na turnaji. V něm se utkali domácí hráči s Jihočeským krajem. Utkání došlo až do nájezdů, v nichž zvítězili Jihočeši, kteří se tak radovali ze zisku pátého místa. Ústecký kraj obsadil konečnou šestou pozici.

Ústecký kraj - Jihočeský kraj 4:5 po. sn. (2:3, 0:0, 2:1 - 0:0)


Reprezentanti Ústeckého kraje odehráli poslední utkání na turnaji o 5. místo v chomutovské SD Aréně proti Jihočeskému kraji. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Ještě minutu před koncem vedl domácí výběr o branku, nakonec ale jednadvacet vteřin před koncem inkasoval a šlo se do prodloužení. To také nerozhodlo a na řadě byly nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří se tak radovali z vítězství a obsazení pátého místo. Na domácí výběr zbylo pouze šesté místo. V utkání se z litvínovských hráčů nejvíce prosadil Marek Berka, který vstřelil dvě branky. O jednu branku se postaral také Vojtěch Kysela. Po jedné asistenci zaznamenali Dan Bartoš, David Jindra, Daniel Jouza a Adam Šubrt. 

Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozh. náj. Čížek

Ústecký kraj: Svoboda (Volke) – Ferbas, Černohorský, Šubrt, Hoffmann, Psar, Herles, Žítek, Kitzberger – Puczek, Jindra, Benda, Harkabus, Prokop, Rubeš, Myšák, Jouza, Kysela, Šarlinger, Bartoš, Berka.

Jihočeský kraj: Baloun (Vacek) – Tampier, Procházka, Pánek, Janoušek, Dvořák, Novák, Dekret, Kubíček – Fríd, Grossmann, Beránek, Novotný, Houdek, Welser, Hrubec,Pytlík, Čížek, Komma, Bernat, Toman.


Rozhovory - Dorost před 2 dny

Tahoun Šprynar o startu sezony: Spokojení nejsme, děláme individuální chyby

Vstup do nového ročníku mu vyšel náramně. Jan Šprynar je po pěti odehraných utkáních lídrem produktivity litvínovských dorostenců, na kontě má už pět přesných zásahů. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Dorost před 3 dny

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Junioři 19.10.2020

PŘEHLED: Komu z juniorky se bodově daří?

Nejstarší mládežnická kategorie Litvínova zatím v novém ročníku odehrála osm utkání. Lídrem produktivity černožlutých je kapitán Lukáš Stehlík, který k jedné brance přidal sedm asistencí. A jaké je další pořadí?
Více >