Mládež 21.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

ODM: Ani utkání o umístění se nepovedlo a olympiáda končí neúspěchem

Poslední den hokejového turnaje na olympiádě dětí a mládeže nabídl také poslední utkání Ústeckého výběru na turnaji. V něm se utkali domácí hráči s Jihočeským krajem. Utkání došlo až do nájezdů, v nichž zvítězili Jihočeši, kteří se tak radovali ze zisku pátého místa. Ústecký kraj obsadil konečnou šestou pozici.

Ústecký kraj - Jihočeský kraj 4:5 po. sn. (2:3, 0:0, 2:1 - 0:0)


Reprezentanti Ústeckého kraje odehráli poslední utkání na turnaji o 5. místo v chomutovské SD Aréně proti Jihočeskému kraji. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Ještě minutu před koncem vedl domácí výběr o branku, nakonec ale jednadvacet vteřin před koncem inkasoval a šlo se do prodloužení. To také nerozhodlo a na řadě byly nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří se tak radovali z vítězství a obsazení pátého místo. Na domácí výběr zbylo pouze šesté místo. V utkání se z litvínovských hráčů nejvíce prosadil Marek Berka, který vstřelil dvě branky. O jednu branku se postaral také Vojtěch Kysela. Po jedné asistenci zaznamenali Dan Bartoš, David Jindra, Daniel Jouza a Adam Šubrt. 

Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozh. náj. Čížek

Ústecký kraj: Svoboda (Volke) – Ferbas, Černohorský, Šubrt, Hoffmann, Psar, Herles, Žítek, Kitzberger – Puczek, Jindra, Benda, Harkabus, Prokop, Rubeš, Myšák, Jouza, Kysela, Šarlinger, Bartoš, Berka.

Jihočeský kraj: Baloun (Vacek) – Tampier, Procházka, Pánek, Janoušek, Dvořák, Novák, Dekret, Kubíček – Fríd, Grossmann, Beránek, Novotný, Houdek, Welser, Hrubec,Pytlík, Čížek, Komma, Bernat, Toman.


Rozhovory - Junioři včera

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >