Mládež 21.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

ODM: Ani utkání o umístění se nepovedlo a olympiáda končí neúspěchem

Poslední den hokejového turnaje na olympiádě dětí a mládeže nabídl také poslední utkání Ústeckého výběru na turnaji. V něm se utkali domácí hráči s Jihočeským krajem. Utkání došlo až do nájezdů, v nichž zvítězili Jihočeši, kteří se tak radovali ze zisku pátého místa. Ústecký kraj obsadil konečnou šestou pozici.

Ústecký kraj - Jihočeský kraj 4:5 po. sn. (2:3, 0:0, 2:1 - 0:0)


Reprezentanti Ústeckého kraje odehráli poslední utkání na turnaji o 5. místo v chomutovské SD Aréně proti Jihočeskému kraji. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Ještě minutu před koncem vedl domácí výběr o branku, nakonec ale jednadvacet vteřin před koncem inkasoval a šlo se do prodloužení. To také nerozhodlo a na řadě byly nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří se tak radovali z vítězství a obsazení pátého místo. Na domácí výběr zbylo pouze šesté místo. V utkání se z litvínovských hráčů nejvíce prosadil Marek Berka, který vstřelil dvě branky. O jednu branku se postaral také Vojtěch Kysela. Po jedné asistenci zaznamenali Dan Bartoš, David Jindra, Daniel Jouza a Adam Šubrt. 

Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Šubrt, Benda), 13. Berka (Bartoš, Prokop), 44. Kysela (Jouza, Jindra), 59. Berka – 13. Toman (Pytlík), 16. Pytlík (Toman, Dvořák), 19. Toman (Pytlík), 60. Pytlík (Toman), rozh. náj. Čížek

Ústecký kraj: Svoboda (Volke) – Ferbas, Černohorský, Šubrt, Hoffmann, Psar, Herles, Žítek, Kitzberger – Puczek, Jindra, Benda, Harkabus, Prokop, Rubeš, Myšák, Jouza, Kysela, Šarlinger, Bartoš, Berka.

Jihočeský kraj: Baloun (Vacek) – Tampier, Procházka, Pánek, Janoušek, Dvořák, Novák, Dekret, Kubíček – Fríd, Grossmann, Beránek, Novotný, Houdek, Welser, Hrubec,Pytlík, Čížek, Komma, Bernat, Toman.


Mládež včera

Útočník Slavík v nominaci reprezentace U17

Útočník litvínovského dorostu Marek Slavík obdržel pozvánku do reprezentace U17, se kterou se na konci prosince zúčastní kempu ve Slaném a tří přípravných utkání proti výběru Finska.
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Litvínov natáhl vítěznou sérii

Šesťáci se v uplynulých týdnech utkali se dvěma nelehkými soupeři. Obě utkání však zvládli a pachuť porážky nepoznali už deset utkání.
Více >
Žáci před 2 dny

PĚTKA: Dohrávka ve znamení prohry a exhibice proti Bílině

Po krátké odmlce se vrhli do akce litvínovští páťáci. Ty čekala dvě domácí utkání, nejdříve změřili síly s regionálním rivalem z Chomutova, poté vyzvali Bílinu. V dohrávce s Piráty brali nakonec body hosté. V případě utkání s bílinským soupeřem si černožluté naděje zastřílely a vyhrály o šestnáct branek.
Více >