Rozhovory 10.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Opět nás potkal výpadek, nedokážu si to vysvětlit, smutní útočník Patrik Zdráhal

Verva měla utkání s Hradcem dobře rozehrané. Ve druhé třetině svůj tým poslal do vedení ve formě hrající útočník Patrik Zdráhal. Chemici následně odskočili ještě do dvoubrankového trháku. Jenže výpadek a dva góly v síti Denise Godly ve třetí třetině opět znamenají, že Litvínov doma neuspěl a s Hradcem nevybojoval ani bod. Jak hodnotil zápas nejproduktivnější hráč Vervy?

Skvěle rozehraný zápas, dnešní ztráta vás asi bude hodně mrzet?

Samozřejmě, tak jako každá ztráta, kterou jsme tady předvedli letos. Je to třetí dobře rozehraný zápas, který jsme měli na domácím ledě a bohužel se nám to nepovedlo dotáhnout. Máme ve hře deseti nebo patnáctiminutové výpadky, kdy přestaneme hrát a dostaneme nešťastné góly. To nás pak stojí zápas. Musíme s tím začít něco dělat, protože každý bod se počítá a víme o co hrajeme. 

Zlomilo se to gólem na 3:2, kdy se Hradec dostal zpátky do zápasu?

Nevím, vždy přestaneme hrát , když dostaneme gól. Nedokážu si vysvětlit proč. Potom jsme dostali takový nešťastný gól na 3:3. Měli dnes štěstí v zakončení, co k tomu víc dodat. 

Devátá porážka s Hradcem v řadě, čím vám tak nesedí? 

Hradec je nepříjemné mužstvo. Nedaří se nám na ně, ale dneska si myslím, že jsme nebyli horším týmem. Byl to naprosto vyrovnaný zápas a rozhodly nešťastné góly. 

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Zápasy - Junioři včera

Zpátky na vítěznou vlnu. Junioři v dohrávce přehráli Kladno 4:2

Netradičně ve středu se na domácím ledě představila litvínovská juniorka. Chemici si v dohrávce 1. kola Extraligy juniorů poradili s kladenskými Rytíři, dvěma góly se blýskli Marek Slavík a Tim Danielčák.
Více >
Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC VERVA Litvínov
PZ Kladno