Rozhovory 19.08.2020
Autor: Vladislav Kollert

Postup je odměnou za tvrdou dřinu, říká střelec dvou gólů Svoboda

Přemysl Svoboda zazářil při středeční dohrávce 2. kola Generali Česká Cupu, když svými dvěma góly dopomohl omlazené sestavě k vítězství 4:2 nad Mladou Boleslaví.
„V první třetině jsme byli lepší, jen jsme pokazili naší přesilovku a dostali úplně zbytečné dva góly. Potom jsme se ale semkli, druhou třetinu odehráli docela dobře a srovnali jsme na 2:2. Myslím si, že ve třetí třetině jsme už byli lepší a zasloužili jsme si dnes vyhrát,“ hodnotil litvínovský útočník vývoj zápasu ihned po utkání.

Pro Svobodu to byl opravdu vydařený zápas, nejprve otevřel skóre utkání v 5. minutě z mezikruží, poté skóre naopak uzavřel minutu a půl před koncem střelou do odkryté klece. 

„Moje góly byla práce celé lajny. V první situaci jsem to dostal na střed do jízdy, v situaci jeden na jednoho jsem udělal kličku a z té jsem vystřelil, ale velkou práci tam odvedl Látoš (Martin Látal, pozn. redakce), který mi to hodil přesně a pak už to bylo jednoduché. U druhého gólu to byla opět týmová práce, Filip Helt mi to nahrál do prázdné, takže i potom už to bylo lehké,chválil své spoluhráče Svoboda. 

Litvínov měl také nepříjemnou čtrnáctidenní pauzu, navzdory tomu však postupuje dál. „Nikdo nic nechce vypustit, makáme na trénincích i v zápasech. Po čtrnáctidenní pauze jsme zabrali, je tu velká konkurence, zkouší se noví hráči. Náš přístup se nám odvděčil a postupujeme do čtvrtfinále. Zítra je však další zápas a my chceme zabojovat, abychom vyhráli,dodal mladý útočník. 

Celý rozhovor s Přemyslem Svobodou najdete zde: 
Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec