Klub 14.10.2020
Autor: Klub

Přesně před 61 lety odehrál Litvínov první utkání v nejvyšší soutěži

Ve středu 14. října roku 1959 odehrál Litvínov svůj první zápas v nejvyšší soutěži. Je to již dlouhých 61 let, kdy tehdejší Jiskra Stalinovy závody Litvínov porazila ZJŠ Brno 2:1.
Pro Litvínov jako pro nováčka soutěže to byl úspěch. Chemici ve své první sezóně zakončili sezónu na osmém místě. Ve 22 zápasech zaznamenali 10 výher a 12 porážek se skóre 78:115. Nejlepším střelcem týmu byl hrající trenér Miroslav Kluc s čtyřiadvaceti brankami a zároveň se stal druhým nejlepším střelcem celé soutěže. Litvínov za 61 let nikdy z nejvyšší soutěže nesestoupil. 
Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc