A-tým 18.04.2017
Autor: Redakce

Příprava začala, změny v kádru

HC VERVA Litvínov dnes v Litvínově zahájil letní přípravu na novou sezónu. Její součástí bude v termínu 9. až 16. června soustředění na Kypru.
Tým Vervy opustí obránce Filip Pavlík, který po čtyřech letech v Litvínově projevil zájem zkusit angažmá v jiném extraligovém klubu. Podobné přání směrem k zahraničí vyslovil obránce Tomáš Pavelka.

Počítá se s návratem obránce Marka Baránka (Karlovy Vary) a také talentovaného útočníka Filipa Helta ze zámoří. V jednání je nový kontrakt s brankářem Jaroslavem Janusem, návrh smlouvy byl druhé straně zaslán v minulých dnech.

Novou smlouvu v Litvínově by měl podepsat útočník Robin Hanzl, v jednání je pokračování obránce Karla Kubáta a útočníka Viktora Hübla. Pokračovat pravděpodobně nebudou obránce Frolo a útočník Martynek. Vyhlédnutý nový norský obránce zatím neukončil svou sezónu. Také další jednání ještě budou probíhat, kádr není uzavřen.
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
Více >