A-tým 18.04.2017
Autor: Redakce

Příprava začala, změny v kádru

HC VERVA Litvínov dnes v Litvínově zahájil letní přípravu na novou sezónu. Její součástí bude v termínu 9. až 16. června soustředění na Kypru.
Tým Vervy opustí obránce Filip Pavlík, který po čtyřech letech v Litvínově projevil zájem zkusit angažmá v jiném extraligovém klubu. Podobné přání směrem k zahraničí vyslovil obránce Tomáš Pavelka.

Počítá se s návratem obránce Marka Baránka (Karlovy Vary) a také talentovaného útočníka Filipa Helta ze zámoří. V jednání je nový kontrakt s brankářem Jaroslavem Janusem, návrh smlouvy byl druhé straně zaslán v minulých dnech.

Novou smlouvu v Litvínově by měl podepsat útočník Robin Hanzl, v jednání je pokračování obránce Karla Kubáta a útočníka Viktora Hübla. Pokračovat pravděpodobně nebudou obránce Frolo a útočník Martynek. Vyhlédnutý nový norský obránce zatím neukončil svou sezónu. Také další jednání ještě budou probíhat, kádr není uzavřen.
Žáci dnes

SEDMIČKA: Litvínov nadělovala Kladnu, zároveň schytal debakl od Mostu

Do dalších bojů se vrhli severočeští sedmáci, kteří chtěli dát vale předešlým prohrám. Třízápasovou mizérii přerušili rozhodným vítězstvím nad Kladnem. Další oslavy se však nekonaly, jelikož v 8. kole padli Severočeši s nedalekým Mostem.
Více >
Mládež před 2 dny

Martin Ručinský zahájil nový hokejový turnaj pro mládež 
Sev.en Hockey Cup

Litvínov, 20. října 2019 – Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická společnost Sev.en Energy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Doma znovu vítězně, junioři přetlačili Motor 2:1 po prodloužení

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka si dnes na domácím ledě připsala další dva body za výhru proti českobudějovickému Motoru. Jako první sice šli do vedení hosté, chemici však ještě během první třetiny srovnali díky Adamu Šubrtovi. Rozhodující branku pak až v nastaveném čase vsítil David Jindra.
Více >