Klub 29.07.2020
Autor: Klub

První testování na přítomnost koronaviru COVID-19 neprokázalo nákazu u dalších osob

Ve středu 22. července byl testován na přítomnost koronaviru COVID-19 jeden z hráčů A-týmu HC Verva Litvínov, kterému byla následující den nákaza potvrzena. Spoluhráči, realizační tým a část zaměstnanců klubu nastoupili tento den do karantény a v pondělí 27. července byli testováni. Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje ve středu 29. července oznámila, že výsledky všech testů byly negativní.
Všichni přesto zůstávají v dvoutýdenní karanténě, přičemž se mohou věnovat pouze individuálním tréninkům v domácím prostředí. Další testování proběhne 4. srpna. Karanténa se vztahuje také na realizační tým i další zaměstnance klubu, kteří přišli do přímého styku s pozitivně testovaným hráčem.

V pátek byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky sterilizován UV zářením. Sterilizaci provedla firma Beta Robotics pomocí UV robota, který využívá ultrafialové germicidní záření.
Mládež před 3 dny

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
×
Odehrané 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary