Rozhovory - Junioři 27.09.2019
Autor: Ondřej Mach

Richard Jarůšek: Je těžké celý zápas dorovnávat

Verva dnes téměř po roce nestačila na Liberec, s Bílými Tygry si připsala porážku 4:5. Jak klání hodnotil Richard Jarůšek?
"Skoro jsem vyrovnali. Bohužel jsme se vždycky dotáhli a oni nám zase odskočili. Dotahovali jsme celý zápas a v závěrečném náporu jsme nesrovnali," shrnul na začátek. 

Chemici se čtyřikrát dostali na rozdíl jediné branky, kýžené srovnání ale nepřišlo. "Dneska bych řekl, že už jsme hráli jednoduše. Nic jsme nevymýšleli, bylo to vidět. Sem tam jsme faulovali a nakonec dostali gól z přesilovky pět na tři," zmínil Jarůšek nedisciplinovanost domácích. 

"První třetinu jsme hráli vyrovnaně, dokonce bych řekl, že velmi dobře. Bohužel jsme zase dostali první gól. Nevím, čím to je. Byli jsme furt pozadu, to bylo rozhodující," pokračoval.

Mírným pozitivem jsou čtyři nastřílené branky: nejvíce od začátku ročníku. "Konečně jsme dali víc gólů, bohužel to zase nestačilo. Liberec je kvalitní soupeř, ne nadarmo je první. Dneska jsme s ním hráli vyrovnaně a sahali po bodu, ale poněkolikáté zase nic," zakončil forvard, který je na severu Čech na měsíční zkoušce. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem:

Žáci včera

DEVÍTKA: Litvínov kosí jednoho soupeře za druhým

Po delší odmlce je opět čas na mládežnický přehled z deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy odehráli na počátku předposledního měsíce tři utkání, v nichž uhájili svoji neporazitelnost a nadále se drží na prvním místě skupiny.
Více >
Konto našeho srdce včera

Kačenka Zíková nastoupila po operaci na další speciální rehabilitaci v Klimkovicích

Konto našeho srdce díky partnerovi Inno – Comp Bohemia zajistilo již podruhé malé Kačence rehabilitaci v Klimkovicích. Tedy speciální rehabilitační procedury, které pomohou malé bojovnici po mozkové obrně znovu chodit.
Více >
Dorost před 3 dny

PŘEHLED: Kteří hráči dorostu se statisticky nejvíce zlepšili?

V následujícím textu se podíváme na to, kterým dorostencům se začalo dařit více, než tomu bylo v minulém ročníku. Ke dvěma útočníkům se přidal jeden obránce. Ten je snad největším překvapením, protože loni nezaznamenal jediný kanadský bod.
Více >