Rozhovory 27.09.2019
Autor: Ondřej Mach

Richard Jarůšek: Je těžké celý zápas dorovnávat

Verva dnes téměř po roce nestačila na Liberec, s Bílými Tygry si připsala porážku 4:5. Jak klání hodnotil Richard Jarůšek?
"Skoro jsem vyrovnali. Bohužel jsme se vždycky dotáhli a oni nám zase odskočili. Dotahovali jsme celý zápas a v závěrečném náporu jsme nesrovnali," shrnul na začátek. 

Chemici se čtyřikrát dostali na rozdíl jediné branky, kýžené srovnání ale nepřišlo. "Dneska bych řekl, že už jsme hráli jednoduše. Nic jsme nevymýšleli, bylo to vidět. Sem tam jsme faulovali a nakonec dostali gól z přesilovky pět na tři," zmínil Jarůšek nedisciplinovanost domácích. 

"První třetinu jsme hráli vyrovnaně, dokonce bych řekl, že velmi dobře. Bohužel jsme zase dostali první gól. Nevím, čím to je. Byli jsme furt pozadu, to bylo rozhodující," pokračoval.

Mírným pozitivem jsou čtyři nastřílené branky: nejvíce od začátku ročníku. "Konečně jsme dali víc gólů, bohužel to zase nestačilo. Liberec je kvalitní soupeř, ne nadarmo je první. Dneska jsme s ním hráli vyrovnaně a sahali po bodu, ale poněkolikáté zase nic," zakončil forvard, který je na severu Čech na měsíční zkoušce. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem:

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >