A-tým 16.09.2021
Autor: Vladislav Kollert

STRABAG Rail, a.s. se stal novým významným partnerem HC VERVA Litvínov

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo se společností STRABAG Rail, a.s. na nové spolupráci. Klub si velmi váží podpory tohoto významného partnera a těší se na spolupráci.

STRABAG Rail a.s. je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG, patří k předním stavebním společnostem s působností zejména na území České a Slovenské republiky s přesahem do dalších evropských zemí. STRABAG Rail a.s. je komplexní stavební firmou, přičemž nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde je společnost trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílí na realizaci železničních koridorů.

Více informací o partnerovi naleznete na webu www.strabagrail.cz.

Zápasy - Junioři včera

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Více >
Konto našeho srdce 19.10.2021

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov