Klub 18.09.2020
Autor: Klub

Sledováním HC VERVA Litvínov na Hokejka TV podpoříte náš klub

Sezona 2020/2021 bohužel odstartuje s omezeným počtem diváků v hledišti našeho stadionu. Pro náš klub tato omezení představují citelné ztráty ze vstupného, které tvoří významnou část příjmů. Vítáme proto společnou iniciativu marketingového partnera BPA a generálního partnera TELH společnosti Tipsport generovat dodatečné příjmy prostřednictvím sledování přenosů na Hokejka TV. Při zakoupení předplatného pro sledování streamů na Hokejka TV a potvrzení Vaší sounáležitosti s klubem bude totiž veškerý výtěžek po odečtení povinných poplatků a DPH směřovat na účet klubů.

Jak to funguje?

  1. Přihlásíte se/registrujete na www.HokejkaTV.cz
  2. V sekci „Placený obsah“ si vyberete členství dle preferencí (denní nebo týdenní).
  3. Při platbě si vyberete klub, kterému chcete v současné době pomoci.
  4. Po úhradě členství budou prostředky (po odečtení DPH a povinných poplatků) poslány klubům.
  5. Můžete sledovat všechna utkání Tipsport extraligy, které se v daném termínu hrají, vyjma exkluzivně vysílaných utkání O2TV Sport.

Ceny předplatného

  • jednodenní – 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne).
  • týdenní – 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení).
Důležité upozornění: Hokejka TV není oprávněna vysílat utkání, které si do svého programu exkluzivně vybírá O2 TV Sport. Věnujte prosím tedy pozornost utkání nasazených do TV přenosů. 
Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc