Fanoušci 12.01.2022
Autor: Vladislav Kollert

Soutěžte na našem Facebooku s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Nyní máte možnost i Vy vyhrát hybridní vůz Yaris Cross na víkend. Více informací, jak se do soutěže zapojit, včetně kompletních podmínek a pravidel soutěže, najdete v článku níže.

Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu HC VERVA Litvínov a bude rozdělena do tří příspěvků. První příspěvek byl zveřejněn 12. ledna 2022 ve 20:00, další dva příspěvky budou zveřejněny v úterý 18. ledna a poté opět ve středu 26. ledna.  Vyhodnocení soutěže proběhne 29. ledna, finální předání cen je poté na plánu o domácí zápas 1. února 2022 proti Třinci.

Ceny pro výherce:

1. místo:

  • Zapůjčení automobilu Toyota Yaris Cross na víkend

2. místo:

  • Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

3. místo:

  • Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

Všechny příspěvky budou postupně zveřejňovány v tomto článku níže.  

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Představení proběhlo na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky, na vozy se můžete podívat  ZDE.

Podmínky a pravidla soutěže s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend:

1. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")

2. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

3. Soutěž začíná 12. ledna 2022 ve 20:00 a končí 28. ledna ve 23:59. Účastníci, kteří se do soutěže zapojí po uvedeném konci soutěže, nemají nárok na získání hlavní ceny.

4. Pro získání nároku na hlavní cenu je potřeba splnit všechny úkoly ve všech třech soutěžních příspěvcích (všechny příspěvky budou postupně zveřejněny v tomto článku výše).

5. V případě, že výherce nedovršil plnoletosti, nebo nevlastní řidičský průkaz, bude umožněno, aby výhru převzal zákonný zástupce, nebo výhercem určený náhradník.   

6. Hlavní cenou zapůjčení vozu  Toyota Yaris Cross na víkend. 

7. Výherci na druhém a třetím místě získají balíček předmětů HC VERVA Litvínov z Vervashopu. 

8. Předání cen proběhne o domácí utkání HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec (1. února 2022 od 17:30). 

Fotogalerie

Žáci včera

Pátá třída vybojoval čtvrté místo na prestižním Mini Winter Cup 2022

Pátá třída po úspěchu na otevřeném kluzišti na stadionu v Povrlech postoupila do finálové části turnaje Mini Winter Cup 2022, která se hrála o víkendu na ledové ploše na střeše obchodního domu Harfa v Praze.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost před 3 dny

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >