A-tým 17.08.2020
Autor: Ondřej Vlk

Stříbrný míří do Ústí, s Vervou začal trénovat Myšák

Vedení klubu uvolnilo do Ústí nad Labem svého odchovance Josefa Stříbrného, který v Litvínově bojoval o smlouvu. Do tréninkového procesu A-týmu se po karanténě zapojil talentovaný útočník Jan Myšák. K pondělnímu tréninku se připojil i mládežnický reprezentační obránce Ondřej Baláž.
Rychlonohý útočník Josef Stříbrný v přípravě na novou sezónu v Litvínově pokračovat nebude. Vedením klubu byl uvolněn do ústeckého Slovanu, kde se připojil ke zbytku kádru. Čtyřiadvacetiletý forvard trénoval s A-týmem od začátku letní přípravy a v turnaji Generali Česká Cup odehrál za Vervu dva zápasy, ve kterých nebodoval.

K A-týmu se v pondělním tréninku připojil talentovaný útočník Jan Myšák, který se vrátil do přípravy po karanténě, kterou musel absolvovat po návratu z reprezentace U20. Osmnáctiletý talent odehrál v loňské sezóně za Vervu 26 zápasů (5+4) a poté zamířil po mistrovství světa do dvaceti let do kanadské OHL. V týmu Hamilton Bulldogs zářil, ve 22 utkáních vstřelil 15 branek a na dalších 10 přihrál. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >