A-tým 17.08.2020
Autor: Ondřej Vlk

Stříbrný míří do Ústí, s Vervou začal trénovat Myšák

Vedení klubu uvolnilo do Ústí nad Labem svého odchovance Josefa Stříbrného, který v Litvínově bojoval o smlouvu. Do tréninkového procesu A-týmu se po karanténě zapojil talentovaný útočník Jan Myšák. K pondělnímu tréninku se připojil i mládežnický reprezentační obránce Ondřej Baláž.
Rychlonohý útočník Josef Stříbrný v přípravě na novou sezónu v Litvínově pokračovat nebude. Vedením klubu byl uvolněn do ústeckého Slovanu, kde se připojil ke zbytku kádru. Čtyřiadvacetiletý forvard trénoval s A-týmem od začátku letní přípravy a v turnaji Generali Česká Cup odehrál za Vervu dva zápasy, ve kterých nebodoval.

K A-týmu se v pondělním tréninku připojil talentovaný útočník Jan Myšák, který se vrátil do přípravy po karanténě, kterou musel absolvovat po návratu z reprezentace U20. Osmnáctiletý talent odehrál v loňské sezóně za Vervu 26 zápasů (5+4) a poté zamířil po mistrovství světa do dvaceti let do kanadské OHL. V týmu Hamilton Bulldogs zářil, ve 22 utkáních vstřelil 15 branek a na dalších 10 přihrál. 

Fotogalerie

Preview - Dorost včera

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
Zápasy - Junioři 22.01.2022

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >