A-tým 17.08.2020
Autor: Ondřej Vlk

Stříbrný míří do Ústí, s Vervou začal trénovat Myšák

Vedení klubu uvolnilo do Ústí nad Labem svého odchovance Josefa Stříbrného, který v Litvínově bojoval o smlouvu. Do tréninkového procesu A-týmu se po karanténě zapojil talentovaný útočník Jan Myšák. K pondělnímu tréninku se připojil i mládežnický reprezentační obránce Ondřej Baláž.
Rychlonohý útočník Josef Stříbrný v přípravě na novou sezónu v Litvínově pokračovat nebude. Vedením klubu byl uvolněn do ústeckého Slovanu, kde se připojil ke zbytku kádru. Čtyřiadvacetiletý forvard trénoval s A-týmem od začátku letní přípravy a v turnaji Generali Česká Cup odehrál za Vervu dva zápasy, ve kterých nebodoval.

K A-týmu se v pondělním tréninku připojil talentovaný útočník Jan Myšák, který se vrátil do přípravy po karanténě, kterou musel absolvovat po návratu z reprezentace U20. Osmnáctiletý talent odehrál v loňské sezóně za Vervu 26 zápasů (5+4) a poté zamířil po mistrovství světa do dvaceti let do kanadské OHL. V týmu Hamilton Bulldogs zářil, ve 22 utkáních vstřelil 15 branek a na dalších 10 přihrál. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >