A-tým 11.06.2018
Autor: Redakce

Tipsport extraliga 2018/2019

Základní rozlosování celé Tipsport extraligy 2018/19, beze změn později dohodnutých mezi ostatními kluby (vyjma Vervy Litvínov). Termínové změny vyplývající z nasazení TV přenosů se zde budeme snažit zachytit
1. kolo, pátek 14. 9. 2018
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec (so 15. 9., O2TV), HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Mountfield H. Králové (O2TV), Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec

2. kolo, neděle 16. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín

3. kolo, pátek 21. 9.
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha (O2TV), Aukro Berani Zlín - Mountfield H. Králové, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno (so 22. 9., O2TV)

4. kolo, neděle 23. 9.
HC Energie Karlovy Vary - Aukro Berani Zlín, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov, Mountfield H. Králové - HC Olomouc

5. kolo, pátek 28. 9.
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno (so 29. 9., O2TV), BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield H. Králové (O2TV), Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

6. kolo, neděle 30. 9.
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín (út 2. 10., ČT), HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav

7. kolo, pátek 5. 10.
Mountfield H. Králové - HC Kometa Brno (O2TV), HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera

8. kolo, neděle 7. 10.
HC VERVA Litvínov - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc (so 6. 10., O2TV), HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov (ČT)

9. kolo, pátek 12. 10.
HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice (st 10. 10., O2TV), HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, Mountfield H. Králové - Bílí Tygři Liberec (O2TV)

10. kolo, neděle 14. 10.
HC Škoda Plzeň - Mountfield H. Králové (ČT), HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov (so 13. 10., O2TV), HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary (út 9. 10., ČT), Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín

11. kolo, pátek 19. 10.
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha (so 20. 10., O2TV), Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec (O2TV), Mountfield H. Králové - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov

12. kolo, neděle 21. 10.
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (ČT), HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Olomouc

13. kolo, pátek 26. 10.
Mountfield H. Králové - HC Dynamo Pardubice (O2TV), HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha (O2TV), HC Olomouc - Piráti Chomutov

14. kolo, neděle 28. 10.
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov (ČT, 1. utkání), HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Sparta Praha (ČT, 2. utkání), HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín

15. kolo, úterý 30. 10.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera (st 31. 10., O2TV), BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec (ČT, 2. utkání), Piráti Chomutov - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov (ČT, 1. utkání)

16. kolo, pátek 2. 11.
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (O2TV), Mountfield H. Králové - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Olomouc

17. kolo, neděle 4. 11.
Aukro Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno (ČT, 1. utkání), HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha (so 3. 11., O2TV), Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Mountfield H. Králové (ČT, 2. utkání)

18. kolo, středa 14. 11.
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav (O2TV), HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc (út 20. 11., ČT), Mountfield H. Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

19. kolo, pátek 16. 11.
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield H. Králové, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec

20. kolo, neděle 18. 11.
HC Kometa Brno - Mountfield H. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov

21. kolo, pátek 23. 11.
Mountfield H. Králové - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice

22. kolo, neděle 25. 11.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - Mountfield H. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

23. kolo, pátek 30. 11.
Mountfield H. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov

24. kolo, neděle 2. 12.
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (út 23. 10., ČT), BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary

25. kolo, pátek 7. 12.
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín

26. kolo, neděle 9. 12.
HC Dynamo Pardubice - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Olomouc

27. kolo, středa 19. 12.
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Mountfield H. Králové (út 25. 9., ČT), Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec

28. kolo, pátek 21. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín

29. kolo, středa 26. 12.
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Mountfield H. Králové, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno

30. kolo, pátek 28. 12.
HC Energie Karlovy Vary - Aukro Berani Zlín, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov, Mountfield H. Králové - HC Olomouc

31. kolo, neděle 30. 12. 2018
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

32. kolo, pátek 4. 1. 2019
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav

33. kolo, neděle 6. 1.
Mountfield H. Králové - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera

34. kolo, pátek 11. 1.
HC VERVA Litvínov - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov

35. kolo, neděle 13. 1.
HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, Mountfield H. Králové - Bílí Tygři Liberec

36. kolo, pátek 18. 1.
HC Škoda Plzeň - Mountfield H. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín

37. kolo, neděle 20. 1.
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield H. Králové - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov

38. kolo, pátek 25. 1.
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Olomouc

39. kolo, neděle 27. 1.
Mountfield H. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Piráti Chomutov

40. kolo, úterý 29. 1.
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín

41. kolo, pátek 1. 2.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov

42. kolo, neděle 3. 2.
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, Mountfield H. Králové - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Olomouc

43. kolo, středa 13. 2.
Aukro Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Mountfield H. Králové

44. kolo, pátek 15. 2.
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

45. kolo, neděle 17. 2.
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield H. Králové, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec

46. kolo, úterý 19. 2.
HC Kometa Brno - Mountfield H. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov

47. kolo, pátek 22. 2.
Mountfield H. Králové - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice

48. kolo, neděle 24. 2.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - Mountfield H. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

49. kolo, pátek 1. 3.
Mountfield H. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov

50. kolo, neděle 3. 3.
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary

51. kolo, úterý 5. 3.
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín

52. kolo, pátek 8. 3.
HC Dynamo Pardubice - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Olomouc
Junioři před 2 dny

PŘEHLED: Statistické porovnání sezon juniorů

V tomto článku se podíváme na to, jak si junioři vedli v různých statistikách oproti loňské sezoně. V jakých aspektech hry se zlepšili a v jakých zhoršili? Odpověď naleznete níže.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Hokejisté podpoří projekt Run and Help v Teplicích

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce podpoří projekt Run and Help. Akci, kterou pořádají fotbalisté FK Teplice v úterý 28. května na Stínadlech podporuje HC VERVA Litvínov spolu s mosteckými Černými Andělkami. Přijďte také pomoci dětem našeho regionu.
Více >
Žáci 13.05.2019

SOUHRN: Povedenou sezonu třetí třídy uzavřel úspěch ve Varech

Jedna z nejmladších věkových kategorií má za sebou úspěšný ročník. První prohra přišla až po dlouhých sedmi utkáních. „Ke trojce můžu říct jen superlativy,“ hodnotil uplynulé období trenér Marek Fiala. Vše bylo zakončeno kombinovaným turnajem v Karlových Varech, který Severočeši ovládli.
Více >