Fanoušci 15.09.2021
Autor: Ondřej Vlk

Tradičního ”Maxíka” letos fanoušci na hokeji neuvidí

Litvínovský hokej a pověstná litvínovská klobása je spojení, které v extralize panuje už několik generací. V letošní sezóně se poprvé po 28 letech stalo, že litvínovští fanoušci nenašli na tradičním místě vedle vchodu A stánek s ”Maxíkem” jak si vysloužil přezdívku MAXI HOT-DOG od rodiny Macháčků.

Má to své opodstatnění. Pana Macháčka potkaly vážné zdravotní problémy a nyní se naplno věnuje rekonvalescenci. Tradice jeho rodinné receptury sahá až 28 let zpátky do minulosti, kdy se poprvé objevil na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Dle slov pana Macháčka nemá člověka, který by v letošním roce převzal jeho rodinný klenot a fanoušci tak pravděpodobně "Maxíka" letos neochutnají. V případě, že léčba bude probíhat dobře, tak by se rodina Macháčků ráda opět vrátila na zimní stadion a znovu dělala radost všem fanouškům, kteří její stánek navštíví. "Chtěl bych popřát všem fanouškům a hráčům úspěšnou sezónu," vzkazuje z lázní pan Macháček. 

Po návratu z lázní pro naše fanoušky připravíme rozhovor o začátcích, receptuře a pověsti litvínovské klobásy přímo s jejím autorem. 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři na tripu další výhru nepřidali, těsně padli s Hradcem Králové

Litvínovská juniorka další body na východě Čech nezískala. V sobotu byl nad její síly Hradec Králové, který zvítězil fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku duelu se postaral Tomáš Perička.
Více >
Zápasy - Dorost 18.09.2021

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Více >
Preview - Junioři 17.09.2021

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >