Mládež 26.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Týden hokeje přilákal na zimní stadion téměř padesát dětí!

Ve středu proběhla v Litvínově akce Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej. Během náborové akce na Zimní stadion Ivana Hlinky zavítalo téměř padesát dětí!
Ve středu se v Litvínově konala náborová akce Týden hokeje, která na led zdejšího tradičního hokejového klubu přilákala téměř padesát dětí. Náborová akce pod záštitou klubu HC Litvínov a Českého hokeje lákala rodiče s dětmi, aby si jejich ratolesti vyzkoušeli lední hokej. Do náboru se zapojili hráči A-týmu, litvínovští junioři, trenéři HC Litvínov, ale i mistr světa z roku 1996 Robert Kysela nebo olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr. 

Video z akce:

Fotogalerie

Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >