Mládež 26.09.2019
Autor: Ondřej Vlk

Týden hokeje přilákal na zimní stadion téměř padesát dětí!

Ve středu proběhla v Litvínově akce Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej. Během náborové akce na Zimní stadion Ivana Hlinky zavítalo téměř padesát dětí!
Ve středu se v Litvínově konala náborová akce Týden hokeje, která na led zdejšího tradičního hokejového klubu přilákala téměř padesát dětí. Náborová akce pod záštitou klubu HC Litvínov a Českého hokeje lákala rodiče s dětmi, aby si jejich ratolesti vyzkoušeli lední hokej. Do náboru se zapojili hráči A-týmu, litvínovští junioři, trenéři HC Litvínov, ale i mistr světa z roku 1996 Robert Kysela nebo olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr. 

Video z akce:

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři včera

Lukáš Stehlík o zranění, formě nebo reprezentaci

Minulý rok podstatnou část sezony promarodil, teď je zpátky. Lukáš Stehlík je nejlepším střelcem litvínovské juniorky a minulý týden premiérově nastoupil v dresu reprezentace do osmnácti let.
Více >
Preview - Dorost včera

Dorost se připravuje na náročné podkrušnohorské derby proti Energii

Dorostenci se ve čtvrtek na Zimním stadionu Ivana Hlinky utkají s lídrem ligové tabulky z Karlových Varů. Pokud se i nadále chtějí držet špičky, musí po dvou nezdarech znovu uspět. Zápas začíná v 17:30.
Více >
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Kdo zastaví černožlutou bouři?

V uplynulém ročníku zakončili základní část bez jediné porážky a na podobný počin to vypadá i letos. Žáci deváté třídy si v dalších dvou utkáních zastříleli a s dvoubodovým náskokem vedou svoji skupinu.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Dor.
Litvínov mládež
HC Energie Karlovy Vary